Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a felmelegítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a felmelegített kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Kezdted már újra exeddel? Jó volt, vagy inkább erőltetett?


Nemet írjátok légyszi!

Köszi!


2011. febr. 19. 21:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mármint úgy nemet, hogy F/L! XD
2011. febr. 19. 21:33
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem működött.

19/f

2011. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Ugy mondjak, felmelegitve csak a toltott kaposzta jo

26/N

2011. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

ma 21:38

Én is pont ezt akartam írni.Felmelegítve csak a töltött káposzta jó..

2011. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban attól függ, h mi volt a szakítás oka. Ha helyrehozható, ha az érzelmek nem változtak, lehet értelme... Én annak idején 3 x kezdtem újra egy kapcsit. XD Nem kellett volna. XD Ennek ellenére hiszem hogy másoknak jól is sikerülhet. Jah, és lány vagyok. :)
2011. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Olyan mint a felmelegített vacsora. Nem maradsz éhes, de...
2011. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hogy tanulhattak volna a hibájukból.
2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!

Sokan ellene vagytok.

De ha amiatt lett vége, mert az egyik fél csak szimplán szabad akart lenni? De megbánta, hogy szakított, és nagyon visszavárja a párját?

A másik meg igazán szerette?


Velem most ez a helyzet. Szakítottam vele, pedig nem volt vele semmi problémám. Csak egyszerűen egyedül akartam lenni. De nagyon hiányzik, holnap fogunk találkozni, és nem mutat semmi jelét annak, hogy ne örülne, ha újra összejönnénk.

Kezdjem újra vele, vagy nem éri meg?

2011. febr. 19. 21:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy ezúttal biztos legyél magadban. Ha tényleg úgy érzed hogy újrakezdenéd, akkor mondd meg neki így, ahogy ide írtad, ilyen őszintén. Csak úgy van értelme. Sok sikert! :)
2011. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez rosszabb, mintha egy másik szerelemért szakított volna. Retteghetnék, mikor fogom újra zavarni az egyedüllétben...
2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!