Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a felmelegítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a felmelegített kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Kezdted már újra exeddel? Jó volt, vagy inkább erőltetett?


Nemet írjátok légyszi!

Köszi!


2011. febr. 19. 21:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ezt mind-mind tudja.

Köszi a választ!

2011. febr. 19. 22:05
 12/21 A kérdező kommentje:

Értem.

De nem ő zavart, csak mielőtt összejöttünk, egyik csávót dobtam a másik miatt, és csak elegem lett. Ő volt az egyetlen, akire gondoltam utána...

2011. febr. 19. 22:07
 13/21 anonim ***** válasza:

Viszont sztem nem lehet benne soha biztos, hogy nem akarsz megint egyedül lenni.

Még ha te megváltoztál, ésvagy nem akarsz egyedül lenni, ez a kártya már bekerült a pakliba, és benne fog maradni (tudat alatt)


De egyébként nem mondom, hogy nincs esélyetek, szóval sok sikert!

2011. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

De akkor ennyi erővel nem kezdhetek ki senkivel, csak kicsesznék vele, mert mi van, ha én újra egyedül akarok lenni...

Amúgy köszi! :)

2011. febr. 19. 23:08
 15/21 anonim válasza:
100%

"Velem most ez a helyzet. Szakítottam vele, pedig nem volt vele semmi problémám. Csak egyszerűen egyedül akartam lenni. De nagyon hiányzik, holnap fogunk találkozni, és nem mutat semmi jelét annak, hogy ne örülne, ha újra összejönnénk.

Kezdjem újra vele, vagy nem éri meg?" csak mond el neki

amit érzel! szerintem.

2011. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elmondtam. És megcsókoltam. És szeretem. :)
2011. febr. 20. 21:24
 17/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)
2011. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Én olyan boldog vagyok. ^^

Köszönöm a válaszokat, meg mindent, mentek a lájkok. :))

2011. febr. 20. 22:51
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg iszonyú nagy hülyeséget csinálsz!

Mivel már egyszer kidobtad, mert egyedül akartál lenni, így - ahogy már előttem is mondták - a csávóban ott lesz az, hogy ezt BÁRMIKOR újra eljátszhatod vele, és mindenért féltékeny lesz, mindig, mindenről tudni akar majd. Ergo "meg akar majd fojtani"! Az agyadra fog menni, jön majd a "töltsünk együtt több időt" korszak, és ezt egészen addig fogja játszani, míg neked eleged nem lesz, és TÉNYLEG kidobod megint!

Egyszóval: NEM érdemes kapcsolatot felmelegíteni akkor sem, ha előtte igazából semmi probléma nem volt!

Tapasztalat...


25/L

2011. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát ő biztos nem lesz ilyen, ismerem már eléggé ahhoz. =/
2011. febr. 21. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!