Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodom így a kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Lényegében a gond velem az, hogy nekem még nem volt semmilyen kapcsolatom. Volt amikor akartam egy kapcsolatban élni, sokszor már gyötört, hogy nincs mellettem senki. Később azt éreztem, hogy aki kezdeményezni akart velem, az jobbat érdemelt nálam, hogy nem egy magamfajta "alsóbbrendűvel" kellene összejönnie.

Most fura mód, mintha megnyugodnék ebbe.

Mintha belenyugodnék, hogy nekem nem rendeltetett senki. És hogy nem érdemlek meg senkit.

Egyre jobban elfogadom ezt a tényt.

Szerintetek ez normális? Esetleg hibás a felfogásom?

Várom válaszaitokat.

Köszönöm :)


2011. jan. 24. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy így gondolkodsz.
2011. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy attól függ szerintem..
2011. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó így. Mindenkinek kell hogy jusson valaki.

Neked most nagyon rossz az önértékelésed, ezen meg változtatni kéne, mert ha így folytatod, a végén már hiába sajnálkozol, hogy elcseszted az életed.

2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

18 vagyok mellesleg, de igazából nem értem miért kezdek ebbe belenyugodni :S:S

szerintetek mit kéne tennem?

2011. jan. 24. 16:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Fiygelj! Ezt ne csináld! Ezt nem szabad!! Annyi az egész hogy te most kicsit magad alatt vagy mert te már 18 vagy és ilyen 14-15 éves fiúkat kézenfogva látsz nagyonjó csajokkal. annyi az egész hogy merj odamenni egy csajhoz mondjuk egy buliban.-->Menj el bulizni.:D és hozd rendbe magad pl. vagyél mai ruhákat amilyeneket a fiatalokon látsz! pl.ZARA(de persze lehet olcsóbbakat is). Szóval a csajok nem szeretik az izzadt, lepukkant zsíroshajú egytémájú pasikat..szóval artsad karban magad és merjél ismerkedni..:D:D. csak ezt tudom ajánlani nekem bevállt ;)

Küld pár képet magadról mostanában, és megmondom hogy mi lehet a baj..:laszlobarna@citromail.hu sok szerencsét

19/F

2011. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából eléggé visszafogott ember vagyok. A bulik nem mennek nekem, nem bírom a tömeget.

Képeket nem merek küldeni magamról, mert

1) Nem nagyon szeretek képeket csinálni magamról és küldözgetni

2) Nem nagyon ismerlek. Már sokszor volt bajom, hogy küldtem valakinek képet aztán visszaélt vele :S

Nem feltételezem rólad, hogy ilyen ember lennél, csak jobb félni, mint megijedni, ugyebár..

2011. jan. 24. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én azt ajánlom hogy csapódj valamiféle bandához(persze nem drogos meg ilyesmi)
2011. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Drogos banda? :"D

Én anti drog, anti pia, anti cigi emberke vagyok :"D

2011. jan. 24. 18:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudhattad hogy állok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban. Bocsi, hogy kinevettelek
2011. jan. 24. 18:52
 10/14 anonim ***** válasza:
én aztírtam ha mégegyszer elolvasod, hogy NEM drogos bandába!
2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!