Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkodom tehát hajadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodom tehát hajadon vagyok - Lányok éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Én egyre jobban érzem azt hogy ez a helyzet. Nem vagyok egyből mindenre kapható, nem szercsizek meg lávcsizok tudok helyesen írni és nem öltözök úgy hogy ki legyen a seggem meg a csöcsöm. Ez a baj velem nem? Ezért nem volt még pasim gondolom :D
2011. szept. 25. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó mondás. Én ilyen vagyok, csak fiúban.. 18/F
2011. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Legalább napi 4 normálismártír kérdés van, már elég unalmas a téma.

Boldogulj egyedül.

2011. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sorstárs :D Segáz majd lesz egy hasonló gondolkodó hajadon akinek mi kellünk :)
2011. szept. 25. 19:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaja igen utolsó én is észrevettem :D Gondoltam ezen felbuzdulva már én is leszek normális és bedobok egy 5. kérdést is :D Mer tudod normális vagyok és még unatkozom is xD
2011. szept. 25. 19:30
 5/18 anonim ***** válasza:
csatlakozom.......19f
2011. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Walk With Me ***** válasza:
Sajnos helyes meglátás. Én sem kefélek össze-vissza akárkivel, pedig fiú vagyok. Kantársaim körében ez nagyon ciki, de akkor sem fekszem le úgy valakivel, hogy nem szeretjük egymást. Ilyen gondolkodással pedig nehéz, mert sajnos nagyon sok primitív, érzelmileg sekélyes lotyo' van, akik hatására a többi lány is azzá válik (elvégre azt látják, hogy ők sikeresek), és így marhára kemény feladat találni egy takaros, mégis rendes, kedves, egészséges értékrenddel rendelkező lányt.
2011. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok fiúban, nem volt még barátnőm, de egyáltalán nem unatkozok. 18F
2011. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Gondoltad ezen felbuzdulva beállsz a sorba, ahelyett, hogy mondjuk elolvasnád a többit.

Ez nálam nem a normális-kategória.

2011. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Fapin@ vagy.
2011. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem, csak nem ribanc......
2011. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!