Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose lehet jó a "felmelegített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lehet jó a "felmelegített kása"?

Figyelt kérdés

2 éve jártunk 9 hónapot, majd elhagyott, mert neki más kellett. (akivel mellesleg 1 hónapot se volt együtt....)

Kb fél éve dumálgatunk rendszeresen, elmondta, hogy nagyon bánja, amit tett, de visszaforgatni nem lehet az időt, stb..

Újra találkoztunk pár hete, elcsattant rengeteg csók is, most tartunk a 3. randinál, eszméletlenül szeretem, és Ő is engem..

Ugye van jövőnk együtt?

Én 15 éves lány vagyok, ő 17 éves.


2009. aug. 16. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, bár még mindig túl fiatalok vagytok.
2009. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Tuti, hogy nem, felejtsd el, keress jobbat...
2009. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: valamikor el kell kezdeni.. és még nem akarunk lefeküdni, gondolom ezért írtad.. :)
2009. aug. 16. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Én is újra kezdtem már egy fiúval, előtte csinált pár hülyeséget, de aztán láttam rajta hogy tényleg komolyan gondolja, bánja amit tett, és kért egy esélyt. Hát adtam neki. Normális lett, szeret engem nagyon. :)
2009. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hajrá simán lehet újra kezdeni az a maradi felfogás, h aki egyszer volt az többet nem... hát ellenzem... keverjetek újra majd elválik mi lesz drukkolok :)
2009. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek kell egy második esély:D
2009. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült. 1,5 évet jártunk..szakítottunk...rá 2 hónapra összejöttünk megint..Együtt vagyunk 3 éve és 3 hónapja! Sok szerencsét.. :)
2009. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!