Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adva van egy férfi és egy nő. Közöttük semmilyen kapcsolat sincs.(nem járnak) Beszélgetni egymással nem tudnak csak csipkelődni, kötözködni, beszólogatni a másiknak. Minden megnyilvánulásuk egy "tőr" a másikba.

Vajon, miért csinálják ezt?


2011. jún. 24. 12:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Szerintem alap állapotodban is ez a véleményed. :D

Mivel szerintem is hihetetlenül idegesítő, amikor tetszik a srácnak a lány, és nem lép-bármilyen okból is, a férfi az legyen férfi! Dee ebben az esetben meg vagy hagyni kell a fenébe az egészet, vaaagy mondjuk féltékennyé tenni, mit szólsz? :D

2011. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Lehet, h van benne valami. De én sajnos nem vagyok ilyen pókerjátékos, mindig nyilt lapokkal játszom és nem akarok úgy tenni, hogy más tetszik, mikor nem is, mert az totál félreérthető és lehet pontosan amiatt nem fog kezdeményezni. Úgy sem tudsz meggyőzni, most rossz passzban vagyok. Legszívesebben jól beleboxolnék valakibe.
2011. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
De nem akarom a ti kedveteket is el...ni, meg már szerintem teljesen off-oltuk is az eredeti kérdést, úgyhogy inkább mentem. Lányok: vigyázzatok a pasikkal, mert csak egy percre nem figyeltek és ki tudja mit csinálnak... :D
2011. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!