Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adva van egy férfi és egy nő. Közöttük semmilyen kapcsolat sincs.(nem járnak) Beszélgetni egymással nem tudnak csak csipkelődni, kötözködni, beszólogatni a másiknak. Minden megnyilvánulásuk egy "tőr" a másikba.

Vajon, miért csinálják ezt?


2011. jún. 24. 12:10
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Na igen, ez is érdekes, hogy egyre inkább a nőknek kell kezdeményezni, ha akarnak valamit. Hová lettek a FÉRFIAK?

Azt veszem észre, hogy lassan már meg sem merik szólítani a lányokat. (köztük engem sem) Félnek, mint a tűztől. :)



"Valaki végre már nekem is adhatna néhány tanácsot... "

Írd ki/le hátha tudunk segíteni. :)

2011. jún. 26. 17:02
 32/43 anonim ***** válasza:
felejtős, de már tényleg nincsenek FÉRFIAK. Sztem igenis egy lány nem kezdeményez és kész... :D az a férfiak dolga.. :D a lány legfeljebb adja a jeleket... :D a férfi meg veszi vagy nem és lép vagy nem... :D de ez titok!!!!
2011. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom mi a régebbi generáció tagjai vagyunk.

Én is így vélekedem, csak győzzem kivárni, hogy lépjen valamelyik.

2011. jún. 26. 17:14
 34/43 anonim ***** válasza:
Elavult egy felfogás, ugye? Lehet, hogy igazad van... de táncolni is a férfi kéri fel a nőt... :D
2011. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy elavult.

Csak manapság már nem él a fiatalok körében.

Pláne nem az olyanok körében, akiket 1-2 ital után meg lehet kapni. Na meg azok körében sem, akik önként ajánlkoznak fel a fiúnak.

2011. jún. 26. 17:47
 36/43 anonim ***** válasza:
igen, azt hiszem, én is így gondolom, de ezt már nem akartam ide leírni. Egy lánynak van tartása, máskülönben simán k-nak vagy könnyen kaphatónak nézik a mai pasik, amivel nincs is baj, ha csak egy éjszakára akarjuk azt a pasit. De csak azt gondolom, ha egy férfi nem megy oda egy nőhöz, akkor nem is kell neki igazán. Érzem ám mennyire gáz ez a vélemény, de ez van... :-)
2011. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Á-á, azért uccsó veled vitatkoznék...azt mondod, ha a férfi nem megy oda a nőhöz, nem is akarja. Ez nem így van...legalábbis nem minden esetben. Több okból nem megy oda: vagy fél a visszautasítástól, vagy 10 vihogós lány veszi körül a kiválasztottját...de persze ez még nem mentség, nekem is a halálom, amikor nem elég tökösek. :))
2011. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ez csak az én véleményem, nem mondtam azt, hogy minden férfi ilyen, csak azt, hogy én milyen vagyok vagy mit várok el a pasiktól. Lesz abból jó kapcsolat, ha egy lány felajánlkozik? Fogja valaha is az a pasi nézni azt a lányt valamibe is? Ha meg nem felajánlkozik csak közli a pasival, hogy járni szeretne vele, sok pasi szerintem akkor is csak arra fog gondolni, hogy jól meghúzom aztán dobom, nem? de tisztelet a kivételnek. Bocsánat az őszinte válaszért, de te kezdted, és nincs világvége hangulatom, csak morcos vagyok...
2011. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván van igazság abban, amit mondasz...az szerintem sem jó, ha egy lány "felajánlkozik", nem is erről van szó, csak egyszerűen el kell érni, h a ffi kezdeményezzen. Amúgy is szerintem nagyon fontos a spontaneitás, az meg nem úgy megy, h egyik fél odaveti a másiknak, h: -Na akkor járjunk béjbe. Lehet ezt okosan is csinálni. :))
2011. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
osztom, de van férfi, aki már csak azért sem kezdeményez, hiába kepeszt a lány, talán azt várja, hogy kezdeményezzen csak a lány, mert akkor úgy érzi talán, hogy ő a férfi, de ez már bődület tudom... nem is ragoznám, ha lehet... de úgy haragszom az ilyen tipusra, csak játszik a lánnyal, aki talán még be is jön neki... mondom, hogy morcos vagyok, na...
2011. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!