Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adva van egy férfi és egy nő. Közöttük semmilyen kapcsolat sincs.(nem járnak) Beszélgetni egymással nem tudnak csak csipkelődni, kötözködni, beszólogatni a másiknak. Minden megnyilvánulásuk egy "tőr" a másikba.

Vajon, miért csinálják ezt?


2011. jún. 24. 12:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
szerintem nem normálisak xD
2011. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Azér mert szegények megrekedtek az egymás hajának húzogatása szinten, NE LEGYENEK KÖLYKÖK!!!
2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
mert szeretned csipkelődni, mert nem szimpik egymásnak, mert idióták
2011. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
mert nagyon is bejönnek egymásnak, és ezzel leplezik a zavarukat, és nemsokára jön a nagy egymásratalálás
2011. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
egyetertek az utolsoval. nekem is volt ilyen regebben es hatalmas szex lett a vege:D 23L
2011. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
az egyik "haragszik" a másikra, amiért az még nem vette észre mit érez és nem lépett egyik felé
2011. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lehet ebből valami?

Sajnos én nem sok reményt látok rá.

2011. jún. 24. 18:03
 8/43 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, akkor nem, egy kapcsihoz ugyanis kötelezően két félre van szükség.
2011. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Én szerettem volna többet, de úgy látom a másik fél csak szórakozott. :(

Hát, ezt most nagyon sajnálom.

2011. jún. 24. 18:49
 10/43 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy szórakozott?

Különben meg, ha "húzzátok" egymást, akkor az egy kapcsolat kezdete is lehet, nem? Bár a "tőr" részt nem igazán értem a kérdésben. Olyan szintig bántjátok egymást? Az sztem nem jó... Ha folyamatosan "húz" téged, akkor sztem nem szórakozik veled, nem? Lehet, hogy fél attól, hogy kapcsolatotok legyen, de ugyanakkor szeretné is. Nem tudsz a megérzéseidre hagyatkozni? Soha nem kérdezted meg még, miért nem hagy békén, miért csinálja ezt veled? Hagyd egy kicsit a "húzást", egyszer legyél komolyabb és kérdezz rá.

2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!