Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adva van egy férfi és egy nő. Közöttük semmilyen kapcsolat sincs.(nem járnak) Beszélgetni egymással nem tudnak csak csipkelődni, kötözködni, beszólogatni a másiknak. Minden megnyilvánulásuk egy "tőr" a másikba.

Vajon, miért csinálják ezt?


2011. jún. 24. 12:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, te a fiú fél vagy. :D

Háát, attól függetlenül, h van valakije, lehet, h tetszel neki...főleg, h csipkelődik veled...akkor valami nem tiszta a kapcsolatában.

2011. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

:D Na, igen én lennék a "Csaje". Vagyis voltam a nő fél.

Majd csak lesz valahogy ezek után is.

2011. jún. 26. 14:31
 23/43 anonim ***** válasza:

Szia Csajé! :D

Ismerek valakit, akivel már több ilyen "összeveszésen" vagyunk túl, mégsem tudok rá haragudni, de ő sem rám. :D :D Ha ennyire bánod, ne mondj le róla. Ki kezdte a veszekedést? Ha te, csak kérj bocsánatot, ha ő, akkor az már a rosszabb szitu, akkor ott már lehet hátsó szándék is volt. Veled vagyunk, hidd el!!!

2011. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Nekünk sem ez az első összeveszés, de ez volt az utolsó, mert ez nagyon csúnya volt most.

Ő szokta kezdeni. Már csak azért is, mert én ha ideges is vagyok valahogy nem tudok neki úgy szólni, hogy előbb-utóbb ne nevessem el magam.

Ő viszont halál komolyan szokott balhézni. (érzem, hogy tényleg úgy van ahogyan mondja)

Köszi, hogy van velem valaki. :)

2011. jún. 26. 14:42
 25/43 anonim ***** válasza:
Fél tőled vagyis inkább az érzéseitől az a pasi, azért veszekszik veled. Tudja, hogy nem helyes, amit csinál veled, főként a kapcsolata miatt, de veled szemben sem, és így adja ki magából!!! Nem rád haragszik sztem, hanem saját magára, hogy nem tud választani, de az is lehet, hogy nem látom jól. Az van, hogy szeret, de nem választhat téged sztem, és ezért veszekszik, de most ezzel jól megbánthattalak, pedig nem is akartam, csak hát ezt gondolom!!!! NE HARAGUDJ és nekem is rosszul esne, ha valaki ezt írná.... Ne foglalkozz vele, keress valaki mást, aki téged tud szeretni/választani.
2011. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Egyetértek uccsóval és folytatva a gondolatmenetet, szerintem az lesz a legjobb, ha letisztáztok mindent. Ha elmondod neki, h neked tetszik és megbántott, valamit csak fog reagálni.
2011. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Sajnos többet én sem nagyon tudok mondani, hiszen én pont benne vagyok a dologban, tehát én már nem tudom tisztán látni a dolgokat.

Nem haragszom és nem bántottál meg, hidd el én már nagyon szeretném tisztán látni a dolgokat.


Lehet csak én érzem úgy, de ha tényleg van közöttünk valami apró kis dolog, akkor valahol mélyen ő is tudja, hogy bánt.

És lehet, hogy eljutottam oda, hogy bebeszélem magamnak, de szerintem van, hiszen ha nem lenne, akkor miért is adtunk eddig a másiknak egy "újabb esélyt".(újabb lehetőséget a találkozásra, kötözködésre...stb)

2011. jún. 26. 16:10
 28/43 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is fontos neked, miért nem akarod megbeszélni vele a dolgokat? Az lenne a fair mindkettőtök számára vagy elve tudod, hogy veszett az ügy? Hidd el sokszor a válaszolóknak sem könnyebb :-( valszeg ők is hasonló miatt "szívnak", csak esetleg már régebb óta agyalnak rajta, de nekik sem egyszerűbb... Kitartás!!!
2011. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Őszintén? Veszett ügynek tartom.

Na meg félek attól is, hogy azt mondja, hogy - á, dehogy, félreértettél valamit...egyszóval, hogy hatalmasat koppanok.


Már rávettem magam, hogy elmondom neki az én nézőpontomat, észrevételeimet, de pont összevesztünk.

2011. jún. 26. 16:32
 30/43 anonim ***** válasza:

Nem nagyon keveredhet ebből ki jól az ember lánya... Én meg kicsit amiatt is szoktam parázni, hogy lány létemre én kezdeményezzek??? Még csak arra sem képes, annyit sem érek neki, hogy meg sem akarja beszélni, akkor meg minek erőltetni... A mienk is veszett ügy különben, én sem erőltetem, csak kinzom magam meg őt is... de nem tudom azt mondani, hogy game over...

Rokonlelkek vagyunk mi, nagyon úgy érzem... :D

Valaki végre már nekem is adhatna néhány tanácsot...

De nekem is vannak kérdéseim...., csak én másképp fogalmazok...

2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!