Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolat vagy egyáltal...

Milyen kapcsolat vagy egyáltalán minek nevezhető a következő? Elvesztem a dolog megfejtésében.

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategóriába illene be a kérdés.


Van 2 ember (ff-nő) felszínes ismeretséggel. Az egyik fél teljesen szimpatikusnak találja a másikat, úgy érzi hasonlítanak, kicsit úgy, mintha saját magával találkozott volna. (a másik fél ezzel nem ért egyet) Keveset beszélgetnek, de X többszöri alkalommal is szó szerint kimondja azt, amit Y gondol. (Y megdöbben) X néha cseszteti Y-t, de Y nem haragszik érte. Mindkét fél jelleme iszonyatosan erős, egyikük sem akar engedni a másiknak.


2011. júl. 7. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nő odavan a pasiért, a pasi meg nem igazán a nőért, de kedveli, mint barátot, kb. ennyi jött le nekem. Vagy fordítva, a nemek szerepe nem világos a sztoriban.
2011. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érthetetlen.
2011. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy ebből lehet-e valami! Főleg ha mindkettő személy erős jellem..

Viszont ezt semmien kapcsolatnak nem mondanám... Az egyik ahogy látom rányomul a másikra a másik meg nem érez iránta semmit.. Ez nem kapcsolat..

2011. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátság, esetleg egy hullámhossz. Semmi más.
2011. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen ismerősöm.Az első pillanattól kezdve egy hullámhosszon voltunk. Egy volt a gondolatunk. De ha valamiben különbözött a véleményünk, és összekaptunk, akkor mint a régi házasok. Komolyan, sokan hittek minket házaspárnak annak ellenére, hogy férjnél vagyok, és szeretem a férjem, és mellesleg ez az ismerős vagy 20 évvel idősebb volt nálam. Ugrattuk is egymást rendesen, és nyiltan megmondtuk egymásnak a véleményünket is. Egyszer 2 hónapig laktam is nála, mert az albérletemet eladták, és nem volt pénzem a kaukcióra. Jobban együtt tudtam vele élni, mint a testvéreimmel. Sajnáltuk is, mikor elköltöztem, de nem is akartam kihasználni, meg alakulóban is volt egy kapcsolatom. Neki is volt barátnője, szóval nálunk a testiség egyáltalán nem jutott eszünkbe egymással, pedig egyszer egy ágyban is aludtunk. (elaludtam tv nézés közben. Nagy franciaágya volt, ő volt az egyik oldalán, én meg a másikon) De eszében sem volt, hogy jujj most ebből mit lehetne kihozni. Én meg mikor éjjel megébredtem, egyszerüen átmentem a másik szobába az ágyamba. :)) Sajnos már nem él, és nagyon hiányzik,mert a legerősebb baráti kötelék volt köztünk, és sem előtte, sem utánna nem volt olyan barátom, akiben feltétel nélkül megbiznék annyira, mint benne.
2011. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

X a ff. Y a nő.


Köszi a válaszokat.

2011. júl. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!