Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a férjed így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjed így tenne? Lent.

Figyelt kérdés

Szexuális ajánlatokat tenne más nőknek?

De mondjuk ha feltételezed, hogy effélét tesz, munkaérdekre fogná, amin -mondjuk valóban- sok pénz múlik, így biztosabban övé lesz a munka?


Nem tud konkrétumot, hogy mit tudok, vagyis miket.


Egy másiknak is, nem csak a munkával kapcsolatosnak...


Mert a videónézegetést éjjel elnézem, inkább..., de mondjuk nem értem, miért kell, mikor többször kinyilvánítottam már, hogy sok mindenre kapható vagyok, nem udvarolok neki, de kacérkodok, mondjuk így, ergó nem hiheti, hogy nem akarom.

Ha felvetem, hogy hiányolom, a bajokra, sok munkára, fáradtságára hivatkozva kéri, hagyjam, hogy ő kezdeményezzen, többre megyek, szinte felháborodik, hogy miért nem értem meg, és nem azon jár az esze, nem érdekli a szex (de senkivel, tehát nincs más), más nők.

Ahaa, akkor minek a live chat, meg a videók, és hogy egy csajjal csetelve, akit ismer, udvarol neki, legalábbis nálam annak számít, amiről tudok, szexuális ajánlatot tesz neki, stb., és (majdnem vagy igen, passz) "elintézi magát" utána, persze nélkülem, mikor már alszom a 3 hónapos kisbabánkkal. (Pedig tudja, hogy felébreszthetne...örülnék is neki.)


SEGÍTSÉÉÉÉG


2011. máj. 19. 13:40
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
nálam már ez is több a soknál, hogy ilyenekt ír másoknak, hogy mit szülnál egy jó kis finom szexhez? én az elős sorból nézem ahogy te és a ...kam....stb...
2011. máj. 19. 15:17
 32/38 A kérdező kommentje:

15.16os!

és ha úgy adom elő, h nem nyomoztam, hanem elküldték nekem?

2011. máj. 19. 15:19
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire lenne hihető...
2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
írta is neki, h fél h kimásolja és baja lesz belőle
2011. máj. 19. 15:46
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még,amig valami konkrétum történik.Biztosan nagyon nehéz,de most szerintem ez a legjobb megoldás.Máskülönben,úgyis elkezdene terkózni.
2011. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

úgy fáj, h ezt teszi velünk!!! a 3 hós gyerekünkkel.

haldoklik a szívem de nagyon

nem tudom, meddig bírom


ha sminkelek és csinosan öltözöm, és kacérkodom, akkor hagyjam h csodáljon, de ne piszkáljam vele, majd ő közeledik, nem hagyom


de ha hagyom és lecarom, akkor meg ugyanúgy "felém sem nnéz"

2011. máj. 19. 16:09
 37/38 A kérdező kommentje:

én fbomon van archivált övén nincs


????

2011. máj. 19. 17:39
 38/38 anonim ***** válasza:
Mióta nem kíván Téged?
2013. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!