Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a férjed így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjed így tenne? Lent.

Figyelt kérdés

Szexuális ajánlatokat tenne más nőknek?

De mondjuk ha feltételezed, hogy effélét tesz, munkaérdekre fogná, amin -mondjuk valóban- sok pénz múlik, így biztosabban övé lesz a munka?


Nem tud konkrétumot, hogy mit tudok, vagyis miket.


Egy másiknak is, nem csak a munkával kapcsolatosnak...


Mert a videónézegetést éjjel elnézem, inkább..., de mondjuk nem értem, miért kell, mikor többször kinyilvánítottam már, hogy sok mindenre kapható vagyok, nem udvarolok neki, de kacérkodok, mondjuk így, ergó nem hiheti, hogy nem akarom.

Ha felvetem, hogy hiányolom, a bajokra, sok munkára, fáradtságára hivatkozva kéri, hagyjam, hogy ő kezdeményezzen, többre megyek, szinte felháborodik, hogy miért nem értem meg, és nem azon jár az esze, nem érdekli a szex (de senkivel, tehát nincs más), más nők.

Ahaa, akkor minek a live chat, meg a videók, és hogy egy csajjal csetelve, akit ismer, udvarol neki, legalábbis nálam annak számít, amiről tudok, szexuális ajánlatot tesz neki, stb., és (majdnem vagy igen, passz) "elintézi magát" utána, persze nélkülem, mikor már alszom a 3 hónapos kisbabánkkal. (Pedig tudja, hogy felébreszthetne...örülnék is neki.)


SEGÍTSÉÉÉÉG


2011. máj. 19. 13:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nem egyszerű akkor a helyzet...

A legfontosabb az őszinteség minden házasságban szerintem, de mint tudjuk, sok férfi/nő szemrebbenés nélkül képes évekig hazudozni. Az a kérdés, mi a jobb: tudni a biztosat, vagy csak sejteni, hogy gond van?

2011. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt sem igazán értem: munka miatt elnéznél dolgokat...miről van szó?
2011. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
ez nagyon gáz
2011. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

"a munkásat még meg is érteném, hogy értünk megy a kábítás, meeg nem csinálja, csak lebegteti...

de a másiiiik?????? "



Ezt hogy értsük?

2011. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

rra gondolok, hogy azért kedveskedne mondjuk neki, hogy tuti övé legyen egy több milliós munka, de nem csinál elmondása szerint semmit vele, de a csaj szereti, ha bolondulnak érte

ezért,..

hetekig tartott ezt lenyelnem... de ha CSAk ennyi lenne...de nem, hiszen másnak is írt...

2011. máj. 19. 14:22
 16/38 A kérdező kommentje:

ja és bátran engedjem el vidékre melózni a csajhoz...ja.


bocs közben a gyerek a kezemben, nem ilyen p...raszt vagyok, csak nem tudok így rendesen íírni

2011. máj. 19. 14:23
 17/38 A kérdező kommentje:

bármit megkap tőlem, nem igaz, h vmi hiányozna...



és még ő fog megsértődni, h "nyomoztam"

mit lépjek? várjak ki, mi lesz még, miket ír?...

2011. máj. 19. 14:25
 18/38 anonim ***** válasza:

És te ezt elhiszed, hogy csak azért kedveskedik a csajnak, mert a csaj szereti ha odavannak érte? Persze, ő semmit nem csinál, és amúgy meg nem is tetszik neki a nő! Ez egy tipikus hazugság amit a pasik mondanak ilyenkor. Ők ártatlanok, csak a nők akarnak mindent, ha bármi is történik, ők csak áldozatok. Ha most kiderülne, hogy mégis történt valami konkrétum munkaügyben (a szexre gondolok) akkor biztos az lenne a válasz, hogy nem tehetett róla, a körülmények belekényszerítették.

Ébredj már fel!

2011. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Ja és a munkára fogja, amit amúgy is nagyon szeretne.
2011. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

nem lehet, hogy "csak" jól esik neki, h dumál, meg ilyenek?

de azt nem értem, h akkor velem miért nem? nekem is lehet udvarolni, velem is lehet mindent, amit azokkal

és ez olyan aljas dolog, a babámmal nem akarok kiszúrni...és ha 'lebuktatom', akkor nyilván mindent megígér, vagy még ő sértődik meg, h kutattam, de utána tuti netcaféból írná ezeket...nem tudnám ellenőrizni, várjak,amíg konkrétat ír, h de jó volt veled ekkor, akkor?

2011. máj. 19. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!