Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a férjed így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjed így tenne? Lent.

Figyelt kérdés

Szexuális ajánlatokat tenne más nőknek?

De mondjuk ha feltételezed, hogy effélét tesz, munkaérdekre fogná, amin -mondjuk valóban- sok pénz múlik, így biztosabban övé lesz a munka?


Nem tud konkrétumot, hogy mit tudok, vagyis miket.


Egy másiknak is, nem csak a munkával kapcsolatosnak...


Mert a videónézegetést éjjel elnézem, inkább..., de mondjuk nem értem, miért kell, mikor többször kinyilvánítottam már, hogy sok mindenre kapható vagyok, nem udvarolok neki, de kacérkodok, mondjuk így, ergó nem hiheti, hogy nem akarom.

Ha felvetem, hogy hiányolom, a bajokra, sok munkára, fáradtságára hivatkozva kéri, hagyjam, hogy ő kezdeményezzen, többre megyek, szinte felháborodik, hogy miért nem értem meg, és nem azon jár az esze, nem érdekli a szex (de senkivel, tehát nincs más), más nők.

Ahaa, akkor minek a live chat, meg a videók, és hogy egy csajjal csetelve, akit ismer, udvarol neki, legalábbis nálam annak számít, amiről tudok, szexuális ajánlatot tesz neki, stb., és (majdnem vagy igen, passz) "elintézi magát" utána, persze nélkülem, mikor már alszom a 3 hónapos kisbabánkkal. (Pedig tudja, hogy felébreszthetne...örülnék is neki.)


SEGÍTSÉÉÉÉG


2011. máj. 19. 13:40
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
ANNYIRA FÁJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 19. 14:39
 22/38 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenki más, más az, amit te eltűrsz, más amit én. Én nagyon jól tudom, hogy nem nézném jó szemmel az ilyen töltetű írkálásokat, még ha anyagi hasznom származna belőle, akkor SEM! Nem túl sok a megbízható férfi/nő a mai világban, tele a környezetem is ilyesfajta lebukásokkal, zűrökkel...

Ha gondolod, egy darabig még nyomozz, de én nem tenném tűzbe a kezem a helyedben a férjedért, bocs:/

2011. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

ez az, h már én sem biztos.......


pedig nemrég házasodtunk, nem is évek, csak hónapokkal ezelőtt, pici a gyerekünk...én tényleg nem értem, ő nem 20 éves, mit akar???



fogalmam sincs, mit csináljak

2011. máj. 19. 14:46
 24/38 A kérdező kommentje:

megszakad a szívem bele...


de nyilván tudjátok...


és úgy is érzem, h nem olyan, mint régen, 1 éve pl., mondtam is neki, de szerinte sok a gond...a fenébe, mindig is az és az volt...

miért mással, másra kell ......? csinálni...

mikor tudja, alig várom, h végre...


bocs, h ilyet leírok, de pl tudja, h imádom az orált, és a terhességem nagy részében tilos volt minden nekem..., mindig beszéltük, alig várom, hogy leteljen a 6 hét majd, és véééégre lehessen...nos, azóta sem tette... gondolom nem kell elmagyaráznom, mit

2011. máj. 19. 14:50
 25/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy előtte mennyi ideig voltatok együtt, míg nem volt meg a baba. Úgy érzem, talán nem is ismerted ki igazán?

Mondd el neki, beszélgessetek, faggasd ki! Csak ő tudja erre a választ, hogy miért nem... bent volt a szülésnél?Lehet, hogy azért nem közeledik?

2011. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

és még ő sértődik meg, ha feltételezek valamit...

vajon mi lenne, ha szembesíteném az írásaival...

2011. máj. 19. 14:53
 27/38 A kérdező kommentje:

kizárt, császár volt

2 évig...és ismertem...ismerem...de most nem értem, mi van

2011. máj. 19. 15:04
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp ne hozakodj elő vele hogy kémkedtél utána, mert akkor csak te leszel a szemét és ő kihozza magát ártatlannak, mint aki nem csinált semmi rosszat. Várd meg amíg történik valami konkrétum, és akkor próbáld meg lebuktatni valahogy, de véletlenül, hogy semmiképp ne derüljön ki a kémkedés. Amíg csak a szavak mennek és nincs semmi szex, addig úgysem tudod bebizonyítani, hogy átver. Figyeld továbbra is, ha meg akar csalni, akkor úgyis meg fog.
2011. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

ez az.....

de olyan nehéz úgy tenni, mintha minden ok lenne, mikor már testi rosszulléteim vannak emiatt


és ha felnyitná a szemét a dolog? vagy nem..? nem tudom


arra is gondoltam h akinek írta h fél h baja lesz belőle, ha úgy tennék, mintha "valaki" elküldte volna a sorokat, mert írta neki, h fél, h kimásolja...

és mintha nekem elküldték volna és kinyomtatva elé tenném?

2011. máj. 19. 15:15
 30/38 anonim ***** válasza:
Akkor még ő lenne mélységesen felháborodva, az 1000%!
2011. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!