Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennél, ha csúnyán,...

Mit tennél, ha csúnyán, káromkodva szidalmazná gyermekedet a férjed?

Figyelt kérdés
Hirtelen haragú, könnyen felmegy az agyvize, és bár aztán gyorsan lecsillapszik, engem nagyon bánt ahogy a fiunkhoz szól, amikor az épp hisztizik vagy rosszat csinál. Másfél éves a kisbogaram.
2011. jan. 7. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Megkérdezném tőle: veled is így beszéltek gyerekként?
2011. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
biztos mondanám neki,hogy csituljon már el,menjen ki azt kint ordibáljon.akár hirtelen haragú akár nem,tán csak nem akarja a gyereke életét tönkre tenni,az ember minden helyzetben tud magán uralkodni,azért vagyunk emberek és nem állatok.
2011. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki, hogy ezek után drága Uram, ne lepedőj meg, ha az első mondata nem az lesz, hogy Apa szeretlek, hanem, annak felidézése, amit most ő ordibált vele. És közben, ha én is ott vagyok, biztos, hogy elvinném onnan a gyereket, a férjem szájára tenném a kezemet, vagy túlordítanám valami gyerekdallal.
2011. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

kidobnám a lakásból!!!!!!!!!

(nem élünk együtt)

2011. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, az előttem szólóknak szinte kivétel nélkül igaza van.

Én is hirtelen haragú vagyok, de ha minden egyes alkalommal, amikor a babóm "rosszat" csinál üvöltenék vele, már rég az elmeosztályon lenne.

Még más gyerekével sem kiabálnék, pláne nem káromkodva, nem hogy a sajátommal.

Ne haragudj, de ezt hosszú távon én nem hagynám, az biztos, hogy vagy a férjed küldeném el, vagy én mennék a helyedben a gyerekkel máshová. Aztán lehet gondolkodni, hogy legközelebb is olyan hirtelen haragú lesz-e.

2011. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy 1.5 évest csúnyán szidni nagy lelki szegénységre vall. Én is hirtelen, türelmetlen ember vagyok, föl is emelem a hangom sajnos, de hogy szidjam a gyereket, ahogyan leírod... azt nem!
2011. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
!
2011. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na csak egyszer próbálná meg!Fognám a petyerkánkat és mennénk is!NEm nagyon érdekelne a hirtelen haragja tanuljon már meg viselkedni és kontrolálni magát felnőtt ember létére!Az ilyen ne csodálkozzon ha majd 70 évesen kirugja a gyerek a lába alól a botot.Vagy ajtót sem nyit rá!
2011. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyszer férjem engem szidalmazott ordítva a babám előtt ordenálé módon miközben fürdettem újszülöttemet.


épp nem értem rá ezért nem reagáltam, erre még ránk vágta az ajtót. szépen megfürdettem, felöltöztettem pár hetes babámat és lefektettem aludni :)


aztán kimentem a férjemhez, megfogtam a kezét és kivezettem a lakásunkból. gondolom éjszaka volt ideje átgondolni a dolgokat, azóta eltelt egy év de hasonló se fordult elő.


ha babámat szidta volna biztos kapott volna még iegy-két pofonts... én is hirtelen vagyok ;)

2011. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából lehet, hogy nem voltam teljesen világos, nem hosszasan káromkodik vele, csak ha olyat csinál (pl.vezetéket rángat ki a falból) akkor szól rá hangosan káromkodva (2-3 szó). Bár nekem sem a hangsúly, sem a tartalma nem megengedhető, de sajnos nem képes visszafogni magát. Nem is tudom mi lenne, ha ő lenne itthon egész nap.
2011. jan. 7. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!