Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a rosszfiúkra buknak, akkor az úgynevezett jó fiúk már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 MKs ***** válasza:
Lány osztályba járok és aztán ott van minden! Értelek én no vagyok és mégis kitudok futni a világból toluk. Egész nap festik magukat, vihognak, futnak a fiuk után, orán a kormuket festik. Lemondják azokat a fiukat akik nem jonnek be nekik. Nekem is az agyamra mennek. De van olyan is aki normális ellehet vele beszélgetni nem néz le senkit kedves...
2011. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Van,de nagyon kevés. Nekem meg pont ilyen kell.
2011. máj. 19. 16:43
 53/63 MKs ***** válasza:

Nem lop kocsikat nem csal nem ver át senkit, semmi ilyesmi én nem ilyenre gondoltam ezek buncselekmények az én pasim ilyet nem csinál mert már rég lapáton lenne.

Sztem hanyagoljuk egymást kedves komentelo mert itt ez nem rólunk szól hanem arról aki a kérdést irta.Inkább neki segítsél minthogy az én magán életembe vájkálj. jah és most tudom az jon akkor minek irtam ki v minek irtam ide a válszom nem neked hanem a kérdezonek.

2011. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Nem jön semmi, nem vájkálok az életedben, mert nem érdekel.Irtam eleget a kérdezőnek.Vagy megfogadja a tanácsomat vagy nem...
2011. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
91%

Rossz fiú-jó fiú, rossz lány-jó lány? Ez szerintem relatív, hogy kinek mi a jó és a rossz.

Semmi tapasztalatom nincs, szerintem így tanácsot se lehet adni, ezért csak azt írom le amit gondolok.

Ha arra gondolok, hogy ma csak az boldogul aki bunkó tapló, akkor megéri ilyennek lenni. Aki meg nem ilyen, annak meszeltek. Párkapcsolati vonatkozásra lefordítva: hiába szeretnél valakit, ha ő egy menő plázacicával jön össze és ez sajnos nem egy romantikus amerikai film, ahol minden jóra fordul, hanem ez a valóság.

Én azt hisze, és TISZTELET A KIVÉTELNEK, de ma ez megy:

- minél hamarabb fektess le valakit, mert csak akkor vagy menő a haverok szemében

- a kis tizenéves csitrik azzal vágnak fel, hogy nekik huszonéves a barátjuk, halálosan bele vannak esve....de kb. csak az illúzióba, de ők elmondhatják magukról, hogy komoly kapcsolatuk van.

- aki meg igazán szeretne egy kapcsolatot, az meg mindig pofára esik és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretné. És azokat a boldog párokat meg komolyan irigylem, akiket lehet látni az utcán, hogy kézenfogva andalognak egymással. Nem egymástól irigylem őket, hanem magát azt az érzést, hogy ott vannak egymásnak.

Még egyszer mondom, tisztelet a kivételnek, de annyira elkeserítő, hogy akiknek tényleg vannak értékei, meg mindenről értelmesen tudna beszélni, azt a fasorba se nézik.

2011. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Sajnos,egyet kell értsek veled. De nem adom fel a reményt.

2011. máj. 20. 11:57
 57/63 anonim ***** válasza:

Elmesélem dióhéjban a történetemet:

15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát!

A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az életemet.Elhatároztam,hogy nem


foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek!

Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.

30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam pénzzel.

A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel!

Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre


bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket!

A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És


ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk.

Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2013. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.
2013. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Sebaj,majd járok örömlányokhoz.
2015. jún. 23. 13:17
 60/63 anonim ***** válasza:
Bszki, négy éves téma még mindig feljön? Nem hiszem el.
2015. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!