Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a rosszfiúkra buknak, akkor az úgynevezett jó fiúk már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsó hozzászólónak. Ha észreveszed,hogy a nőd csak le akar húzni,azonnal tedd lapátra a lotyót.
2011. máj. 19. 13:08
 32/63 anonim ***** válasza:
Mindenesetre belegondoltatok, hogy mi lenne, ha mindenki tisztában lenne saját magával, lenne egésséges önbizalma.Senki se tenné magát áldozattá.Nem lennének ilyen kategóriák hogy jófiú, rosszfiú, mert nem tudnák a rendes srácokat,csajokat kihasználni.Akárhányszor megpróbálnák, pofára esnének, mig végül beletörödnének, hogy nincs kit átb*szni.A jófiúk nem törekednének arra, hogy rosszfiúsak legyenek, hiszen elég öntudatosak,önbizalmasak ahhoz, hogy megszerezzék a csajt aki kell nekik.
2011. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 MKs ***** válasza:

Nekem még nincs nagy tapasztalatom, de én idáig mindig olyan pasival voltam/vagyok akinek zuros ugyei vannak.

De engem ebbol kihagy sot ha kérném se hagyná h belefolyak. A másik az a pasi aki feszeng nem kelt jó benyomást bennunk igy hát ezért már nem is ugy foglalkozunk veluk mint potenciális jeloltekre hanem ugy h ,,szegény-én ugy sajnálom,, v h ,,de ari nézud már,, v h ,,uristen tunjunk innen,, na ilyeneket hallottam már a csajoktól a kornyezetembe. Minden nonek aki nem a papucsra bukik aki mindent az égvilágon egy csettintésre megcsin, azok akik nem erre vágynak azoknak határozott férfi kell de a legfontosabb h oszinte légy. Szóval jó tanács az h határozott fellépés nem azt jelenti h ,,szia cica itt az autom hátul elférunk,,! Hanem ha látod h tetszel neki v ha téged figyel akkor bátran szólitsd le a csajozós szoveget meg persze valami fiútól kérj mert én ilyet nem took.

19/L

2011. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 MKs ***** válasza:

jah és még valami ha általánosítod a csajokat ahogy olvastam az elozobe akkor sose lesz barátnod, mert azt a csajt akit teszeretnél nem fogod egyik pill. a másikra megtalálni elotte még sok mindent meg kell tanulnod tudom fiatal vagyok énis de hidd el van tapasztalatom és énis már találkoztam olyan pasival sot nem is egyel aki nem érdemelte meg az érzéseimet de szerencsére hamar rájottem h kik is ok valójában oszintén nem egy aki csak szexért járt velem mert nem nézek ki rosszul persze egyik se kapot meg. Igy hát hamar véget értek. Most viszont olyan 3éves kapcs vagyok ahol hosszu ido után beadtam a derekam és nem bántam meg sot még azt sem h azokkal az idiotákkal találkoztam mert nekik is koszonhetem h ma ez nekem van mert a tapasztalatok által lettem az aki ma vagyok!

Hidd el az eszed mindig jot diktál a szíved csalóka!

2011. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj Mks de te zürös pasikkal voltál eddig, a jelenlegi is az és mégis tanácsokat adsz itt.Nagyon az eszedre hallgattál és nem a szivedre.Hadd áruljak el egy titkot, az a srác aki feszeng, az lehet 100X jobban megbecsül téged, mint a másik féle.Tehát ilyen esetben inkább a szivedre hallgattál.
2011. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Van ez így.
2011. máj. 19. 15:33
 37/63 anonim ***** válasza:
Azért sztem meglátszik hogy a válaszadók legalább felének fogalma sincs arról. hogy milyen amikor senkinek se kellesz. Ez nem függ attől h van e önbizalmad vagy mit csinálsz. Tapasztalatból mondom h a külsőd alapján eldől kellessz e egy csajnak vagy nem. Lehetsz abszolút jó fej, ha nincs külsőd akkor "jó haver vagy". De max ennyi. A megfelelési kényszer pedig alap dolog. szeretnél megfelelni valaminek (pl társadalmi elvárásoknak), szeretnéd tudni hogy érsz valamit. Ez is kell. Eddig magasról tettem mindenre, a világ/nők is rám. Ezután meg... nos gondolkodtam h változni kéne (vagyis megfelelési kényszer alakult ki), csak az ezzel a probléma, hogy az nem én lennék. Én így vagyok jó magamnak. Másnak viszont nem :D
2011. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkinek sem megfelelni. Akinek nem tetszem,az bekaphatja. Sernki kedvéért nem fogok megváltozni.
2011. máj. 19. 15:37
 39/63 anonim ***** válasza:

" Azért sztem meglátszik hogy a válaszadók legalább felének fogalma sincs arról. hogy milyen amikor senkinek se kellesz. Ez nem függ attől h van e önbizalmad vagy mit csinálsz. "


De, attól függ.Esetleg próbálkozzál olyan csajnál aki csendes, rendes.Ismerek olyan nőket, akiket nem érdekelt abszolút a kinézet, igaz ők se voltak túl szépek.Nincs olyan, hogy senkinek se kellesz, olyan viszont van, hogy annak nem kellesz aki neked kell.

2011. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
A gond az,hogy ilyen lányok már nincsenek.:S
2011. máj. 19. 16:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!