Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a rosszfiúkra buknak, akkor az úgynevezett jó fiúk már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Önbizalom? Oké,de hogy. :S
2011. máj. 19. 11:46
 22/63 anonim ***** válasza:

dehogynem.

a többi jó fiúnak

2011. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

Na látod, inkább ezzel kéne foglalkozz, ilyen kérdéseket kéne kitenni a gyk.-re.


Adhatok pár tanácsot, most elkezded és sose állsz le vele.Az önbizalmat nap mint nap kell épiteni.Van úgy, hogy nekem sincs önbizalmam, a lényeg hogy teszek érte mindig hogy legyen.


1. ahogy Csernus Imre mondaná, az önbizalmat abból szerzed, ha olyan dolgokba mész bele, ami kihivást jelent, amitől félsz.Ha leküzdöd a félelmeidet, rájössz hogy nem is volt mitől félni és máris jelentősen felpumpálodott az önbizalmad.

Lehet válogatni, de te tudod a félelmeid.Nálam ezek voltak: extrém sportok, egyedül elindulni más országba üdülni, egyedül lenni, barátnő nélkül huzamosabb ideig és mégis élvezni az életet stb.).Hatalmas önbizalmat adtak nekem ezek a dolgok.


2. fejleszted magad(sportolsz,olvasol könyveket,fejleszted a kommunikácios készségedet azzal ha nyitsz emberek felé, akikkel nincsen semmi romantikus szándékod, fel is lazulsz ebben a folyamatban)


Én csak adtam pár példát.Te kell megtaláld magadnak a megfelelő önbizalomgerjesztő dolgokat.

2011. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy kis környezetváltozás mindenkit megváltoztathat ilyen szempontból. Én mindig bolondos voltam, jó kedvü, még akkor is ha valami nagyon fájt :( de van egy nagyon jó barátnöm, akivel 8 évig egy osztályba jártam és nem is ismertem, s egy suliba járunk egy osztályba ismét, és annyira megváltozott, belevaló lett nagyon... Nem arról van szó, hogy rossz... csak már beszél, és élvezi az életét... pasik meg ragadnak rá :)


Lehet egy kis változás neked is sokat tenne :)

2011. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
Akkor már most belevágok. Nem veszthetek vele semmit. MAx nem jön össze.
2011. máj. 19. 12:21
 26/63 anonim ***** válasza:
elözö vagyok... De te szerelmes vagy valakibe? s ezért van ez a gondod most?
2011. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Olyasmi,de kissé kusza.
2011. máj. 19. 12:35
 28/63 anonim ***** válasza:
Én jó kombinácsióban létezem:) A külsőm rosszfiús, ennek ellenére rendkívül egyedi, nyilván szokásos stíluselemeket is felvonultatok:) Ha kell kemény vagyok, és határozott, sokáig féltem nőknél kezdeményezni, de az első pár sikerélményem meghozta az önbizalmat, aztán pedig megtanultam azt mondani, amit a nők hallani akarnak, de tapasztalatok útján, nem ilyen pua hülyeségekkel. Viszont a nőkkel kedves vagyok, a tenyeremen hordozom őket, és cserébe nagyon szeretnek... Ez az én megoldásom, tenném zárójelbe, abszólút átlagosan nézek ki, csak nagy vagyok, 190 cm környéke, és a megjelenésem is sugározza az erőt.
2011. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Hogyne kellenenk? Tobb dologra is:

1. az o vallukon nyavalyognak hogy a rosszfiu osszetorte a szivuket, es amig nem talalnak egy uj rosszfiut addig annak a szerencsetlennek huzzak az agyat (mas testreszehez nem nyulnak)

2. kihasznalni lehuzni mikozben valami rosszfiuval csaljak.

2011. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

"1. az o vallukon nyavalyognak hogy a rosszfiu osszetorte a szivuket"


-mert hagyod a te válladon nyavalyogni és nem mondod meg a szemébe határozottan, hogy mit gondolsz erről az egészről


"2. kihasznalni lehuzni mikozben valami rosszfiuval csaljak."


- mert hagyod magad...kihasználni csak azt lehet, aki engedi.


Úgyhogy rajtad áll, hogyan tovább.

2011. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!