Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a rosszfiúkra buknak, akkor az úgynevezett jó fiúk már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:

Énse vok az a rossz fiu. Persze tudok hülyülni haverokkal de az nem számit. Nekem eddig 6/1nél jöttem be :D

Elég szar arány de sztem emiatt ne változtass a stilusodon, énse tettem


17/F

2011. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Hát nem is fogok. Nem adom fel az egyéniségem senkiért. Ha változk,azt csak magamért teszem. Nem ér annyit egy lány sem.
2011. máj. 17. 09:35
 13/63 A kérdező kommentje:
Sajna,minden láény ilyen. Legalábbis gondolom én. :S
2011. máj. 17. 16:06
 14/63 anonim ***** válasza:

Elmondom nektek felnőtt nőként, hogy miért a szemeteket választják egyes nők: azért, mert a szemétnek nincs megfelelési kényszere, a szemét tud vetíteni, hazudni, úgy, hogy nem érdekli mi lesz ha a nő visszautasítja. Nem is érdekli a szemetet a nő lelkivilága, mivel a szemét pasi érzelmi intelligenciája 0, de ez később derül ki, amikor már olyan jól sikerül a vetítés!!! És a nő eladja a lelkét az ördögnek!!! De akkor már késő... beleszeretett a hazugságokba...

A szemét faszik olyanok mint a jó tanácsadók: jó pénzért adják el a semmitérő "csodaportékájukat". És bizony sok naiv ember van. Ők elhiszik, hogy az az áru jó....

Ugyanígy a szemét hazug pasi is = egy nagy átverés.


Mi van a szerelmes férfiakkal? Vagy akik meg akarnak hódítani egy kiszemelt nőt???

Félnek a visszautasítástól--így nem tudják tisztán magukat adni. Elszúrják

A nőknek ez hat túl meggyőzően. Egy gátlásos, óvatos, nem túl határozott férfinek nem mindegy, hogy a kiszemeltje mit gondol róla, és fél a visszautasítástól, mert fél a veszteségtől, mert fontos neki az a nő. (még akkor is ha csak tetszik neki!).

Tudja, ha hazudik, vetít, az nem ő maga, és bukta lesz-akkor meg azért dobja a nő. Van lelkiismerete.

Olyan, mint a rossz tanácsadó: ő sem venné meg sok pénzért az áruját, így nem is vetít, hogy eladhassa...mit történik? Rajta marad az áru.

2011. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Következtetés:a nők hülyék.
2011. máj. 19. 09:31
 16/63 anonim ***** válasza:

Az az okos nő meg férfi, aki rájőn, hogy nem minden arany ami fénylik és hogy sokszor a külső és a látszat nem mindig egyezik meg a belsővel.Sok nő meg férfi erre akkor jön rá, amikor már laposra taposták a lelkét.


Következtetés:Ebben a világban vannak törvényszerüségek, amit el kell fogadni.Ha halat akarsz fogni, szerzel egy csalit, ha akarsz idegen nyelveket beszélni, nekiállsz tanulni, ha változik a világ próbálsz te is a felszinen maradni és változtatsz taktikát.Ha barátnőt akarsz szerezni, meg kell tanuld, hogyan add el magad, de akkor legalább te szerezted meg magadnak akit akartál.Másik lehetőség, hogy nem tanulod meg és éled az életed amig kioszt neked az élet egyet és addig meg elfogadod a helyzetedet.

2011. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azzal van gond, h. rossz vagy vagy jó.Hisz ha már azt modnod h. a nők hülyék akkor szerintem ha te lennél a világ legjobb pasija,akkor se kellenél.Amúgy szerintem nincs igazad,mert nem attol lesz vki jó vagy rossz h. van önbizalma és oda mer menni egy lányhoz randit kérni.Egyértelmű h. nem fog midnen lány felkínálkozni,hanem megvárja amíga fiú kezdeményez,de ha nem teszel semmit akkor persze h. nem fog veled járni senki.Amúgy sok olyan férfi van aki őszinte és kedves a párjával,nem viselkedik "rosszul" és van barátnője vagy felesége,de ugyan ennyi "rossz" fiú is van akinek van már családja.A kisugárzás számít és a magabiztosság,mert senki nem akar olyan fiúval/lánnyla lenni akivel nincs miről beszélni, vagy nem mer megszólalni(persze biztos vannak kivételek,akik örülnek h. irányíthatják a másikat),nincs közös téma stb.

26/l

2011. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen hozzá állással, hogy a nők hülyék, hogy akarsz barátnőd? A nőket csak alárendeltnek tekinted és nem partnernek.

Amúgy nem minden nő gerinctelen állat, ahogy a férfiak között se mindenki az.

2011. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Nem hisze,hogy bármely lánnyal el eleth dumálni pl a médiatörvényről.
2011. máj. 19. 11:33
 20/63 anonim ***** válasza:

Ok.Vegyük másképp a dolgokat.


Egy idő után rá fogsz jönni, hogy mennyi időt elpazaroltál az életedből, mert úgy léteztél ebben a világban, hogy nem volt önbizalmad.Mivel nem volt önbizalmad, nem volt jó kisugárzásod, mindig mást okoltál saját sikertelenséged miatt és a dolgok nem változtak a jó irányba.Amit mindenki tehet, az az, hogy rendbeteszi magában a dolgokat, az önbizalmát, ami meglátszik egy tekinteten, kisugárzáson, testtartáson, hallatszik a hangján.Nincs több megfelelési vágy, nincs több bizonytalanság.Csak te vagy, a jó hangulatod, a magadban megtalált hited,biztonságod,erőd és nyugalmad.Ezzel bárhova mész, jéghegyeket tudsz semmivé tenni.Ha ellenállással találkozol, ha támadnak, kiröhögnek, ugyanolyan lazán tudsz te is röhögni rajtuk vagy visszaszolni...és csak ezután fogod észrevenni, hogy a dolgok kezdenek változni körülötted.Az ellenállás, vagy támadás nem érint már annyira.Fizika az egész, az energiák harca.

2011. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!