Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a rosszfiúkra buknak, akkor az úgynevezett jó fiúk már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Nem vagy a Mindenható hogy tudjad hogy vannak vagy nincsenek.
2011. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam,hogy az vagyok. Én csupán úgy látom,hogy már nincsenek.
2011. máj. 19. 16:18
 43/63 MKs ***** válasza:
A zuros pasim inkább megbecsul mint az aki nem volt zuros mégis megcsalt és semmibe vett szóval ilyen emberek is vannak és aki nem ismeri a barátom na meg a kapcsolatunk ne irjon ilyen kommentet mert én se irtam semmi rosszat
2011. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
89%
A személyiség sokat pótol.Hidd el, mind nézhetsz ki jól, ha félénk vagy.Saját börömön is tapasztaltam, csajok észrevettek, csekkoltak, látták csendes,visszahúzódo faszi vagyok, olyan hamar kiábrándultak belőlem és utánna már egy darab sz*ar voltam a szemükben.Felkelteni felkellted a figyelmüket, de azzal sokra nem mész, hiszen őket érdekli a személyiséged(vagyis hogy laza vagy,jó stilusod van,vicces vagy stb)...hidd el, csak kinézettel nem érsz semmit.
2011. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 MKs ***** válasza:
te pedig kedves kérdezo idáig 1 szépet se irtál a csajokról necsodálkozz h nincs! és azt mondod h nem változnál meg senkiért értem a pasim megváltozott 100x rosszabb volt mielott elkezdtunk vna járni szóval nem is toom ki a jobb az aki lemondja a noket és nem alakalmazkodik v az aki megbecsul mindig számithatsz rá és alkalmazkodik. Elárulok egy titkot tolerancia nélkul nincs kapcsolat.
2011. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
A személyiségemmel nem sokat érek,hiszen nem vagyok laza,se vicces. Viszont el lehet velem beszélgetni komoly dolgokról.
2011. máj. 19. 16:29
 47/63 A kérdező kommentje:
Én alkalmazkodnék,ha lenne kihez. Csak megjegyzem,nagyon kevés normális lány vagy (sajnos).
2011. máj. 19. 16:35
 48/63 MKs ***** válasza:

Hidd el én tudom!

de ha szedd ossze magad mert hanem magad ellen játszól hisz mindenért tenni kell valamit

tuti h téged már nagyon sokszor megbántottak azért ,,beszélsz igy a csajokról igazam van,,????

2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem írtam.
2011. máj. 19. 16:39
 50/63 anonim ***** válasza:

MKs


Van egy olyan dolog, hogy ha a párom rondán viselkedik másokkal, de velem nem akkor nincs gond.A párom lehet egy gazember aki átver másokat, esetleg kocsikat lop stb. de velem szépen viselkedik és a többi nem számit.Hát én az ilyeneket például nem fogom megérteni soha.Nekem számit például, hogy milyen ember a párom, számit a karaktere...engem például zavarna egy olyan nő, aki velem jól viselkedik de másokkal egy szemét...ezek csak példák...én nincs honnat tudjam mire mondod te, hogy a barátod zürös.

2011. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!