Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a lányok a rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok a rosszfiúkra vagy a jófiúkra buknak inkább? (21/F)

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a legtöbb lány, akik aranyosak és kedvesek, szörnyen bunkó fazonokkal állnak össze és nem tudom hogy miért. Talán szeretnek szenvedni?
2011. febr. 28. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Bingó!

Meg mert azt hiszik, hogy az illető majd az ő kedvükért "megjavul".


Amúgy azért, mert a jófiúk NEM kezdeményznek, a rosszfiúk meg nagyon tudnak udvarolni. Ennyi a titok.

2011. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a jófiúkra bukok! :) EZ VAN!!! :) :D
2011. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:D. Én mondjuk jófiúnak tartom magam (úriembernek de en vegyétek nagyképűségnek), és találtam is barátnőt, csak érdekelt hogy mi az oka annak hogy a nők inkább a rosszarcokat választják. Amúgy én mertem kezdeményezni, nem riadtam vissza, nem görcsöltem. De nem leszek rosszfiú ezután sem, ha esetleg szakítanánk( bár ez ne legyen a közeljövőben), mert aki moslék közé keveredik azt megeszik a disznók.
2011. febr. 28. 09:26
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

"Amúgy azért, mert a jófiúk NEM kezdeményznek"


A jófiú nem egyenlő a gyáva nyuszival :P

2011. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kezdeményezésen van a hangsúly, hanem annak minőségén arról nem is beszélve hogy a "jófiúkat" általában különösebb magyarázat vagy szó nélkül otthagyják vagy bekerül a barát zónába ami szintén egy illúzió mert a lényeg az hogy nem hiányzol az életéből egyáltalán, és ha keresnéd akkor meg meg-kapnád hogy "megegyeztünk"...
2011. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács: ne nézd le ennyire embertársaidat. Ellenszenves. Sose kezdenék egy ilyen pasival (lásd a disznós hasonlat, mellesleg nem moslék, hanem korpa, de midegy). Ez nem egy jófiús tulajdonság.
2011. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Rossz fiú: felidegesíti a csajt az udvarlási szokásával,kicsit bunkózik is, a csaj ideges, de tetszik neki h a pasi ilyen határozott. Megfogja a csajt ezzel és a csaj tart a kapcsolattól.

Jó fiú: Nyal, ezerrel. Eljátsza Rómeót. Virít róla hogy em őszinte azzal h folyton istenit. A csajoknak nincs szükségük lábtörlőre. Így ha mégis .. akkár folyton bele törlik a lábuk, ők irányítanak.

2011. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Legyen a kettő között. Az elején legyél elérhetetlen, ezzel megfogod a csajt. De e mutass sokat, h ne érjen be veled.
2011. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én nem tudom,hogy ti honnan szeditek ezeket a baromságokat.

én mindíg másképp csináltam,és be is jött.a lányokkal szemben egész rendesen viselkedem,az életben meg nagy zsivány vagyok.mások által kitalált dolgokat követtek.tényleg ennyire nem vagytok képben?

2011. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg.
2011. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!