Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok buktok a rosszfiúkra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok buktok a rosszfiúkra?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy gyakran csak jópofizok egy csajnak, ez már néha unalmas is. Inkább most már néha akár be is szólogatok, vitatkozok velük, így valamivel izgalmasabb a dolog és ahogy észrevettem a lányok is gyakran jobban buknak a nem mindig jópofizó srácokra, akik kissé elérhetetlennek tűnnek számukra.
2011. febr. 10. 20:46
1 2
 1/12 szamóca. ***** válasza:
100%

nem tudom, én azokra bukok akik önmagukat adják, és nem játszanak szerepet =)

ezen belül igen, valóban szeretik a nők a rosszfiúkat - persze bizonyos szintig.

2011. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezeld, mint egy embert, ne úgy, mint egy játékot. És legyél önmagad. Nem kell csak nyalni meg ilyenek.
2011. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia.

Én bukok a rossz fiúkra.

akik nem benyalnak,és nem adják magukat könjen.

egy pasiért is kelljen megküzdeni.

legyen kicsit vad minden téren.

magabiztos,de mikor úgy van tudja,kimondani,hogy szeret és boldog velem. :)

Ellehessen menni vele vásárolni,de szóljon oda ha kell :))

És nálam nyerő ;)

2011. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A "mindig jópofizó"-nak látod azokat a srácokat, akiknek valójában nincs is egyéniségük, mert eldobják minden személyiségüket, csakhogy jó pontokat szerezzenek egy csajnál. Azonban azt már nem veszi észre, hogy rajta kívül mindenkit idegesít csak.. Ha minden dologról van saját véleményed és felszabadult vagy azt valóban értékelik.
2011. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jack kapitány válasza:

A lényeg az, ahogy az előttem szolok is írják, hogy légy egy bunkó f**, és akkor minden lány elfog olvadni érted.Szard le az összes lányt, látszódj elérhetetlennek.

Hja és ha véletlenül visszahúzódóbb vagy, ne is álmodj arról, hogy szoba áll veled egy csaj.

Mert a lányok egyből leszűrik az ilyen pasikról, hogy nincs személyiségük, és ha valamit mond, azt csak azért mondja, hogy jó pontot szerezz a lánynál

Mert ha a lányok észrevennék, azok a bunkó fiuk soha nem fogják őket szeretni.Csak megakarják őket baxni.


Egy kicsit rosszul esik az a mit az előttem levő kettő írt!

De ez milyen kibaxás, hogy a rendes vagy fele annyi esélyed sincs egy csajnál,mint egy nagyképű faxnak.

Mert már nem elég ha jól nézel ki, kedves vagy a lányokkal....légy rosszfiú is,


Nem tudom tovább írni, úgy felment a cukrom.

Valakinek van valami ellenvetése nyugodtan írjon.

Helló.:D

2011. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20:52-es vagyok.


Kicsit túlreagálod. Attól hogy valaki felszabadultan tud viselkedni, nem egyenlő azzal, hogy mindjárt bunkó köcsögnek is kell lennie. Ezt általában azok mondják (védekezésként), akiknek vsz ezért nincs soha szerencséjük. Pedig csak arról szól az egész, hogy ne legyen magábafordult lányoktól rettegő kisgyerek -féle (ez sajnos kívülről nagyon látszik, mégha takarni is próbálja)

2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A csendesség önmagában még nem jelenti azt, hogy nincs az illetőnek személyisége. De nőzéshez nem jó, ez igaz.
2011. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én is értékelem, ha egy lány beszól valamit, mert az általában őszinte. Az őszinteséget és az egyéniséget értékelem.
2011. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a ide-oda szólogatás nem hiszem hogy rossz fiúság lenne.:) Persze értem mit mondasz, én is jobban kedvelem az olyan srácokat, akikkel lehet egymást húzni, és nem besértődik, hanem vissza reagál valamit. Akiknek van saját véleményük, és meg is osztják velem azt. Nem szerette soha a talpnyalókat, mert az unalmas, de ezzel nem is azt akarom mondani, hogy egy tuskó kell nekem, hanem akivel jól ellehet vitázgatni, beszélgetni dolgokról. De úgy bunkó ne legyen velem, mert azt én sem engedem meg magamnak. És tőlem lehet akármilyen rossz fiú, csak szeressen és tiszteljen engem.:)

18/l

2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jack kapitány képzeld én is pont így vagyok lányban.Ha visszahúzódóbb vagy nem vagy maca senkinek nem kellesz aztán meg mondják itt a fiúk h a magamfajta az esetük de egyébként a valóságba rám se néznek.
2011. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!