Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel a gyerekkel? Utálom!

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó.Sokan túl tudnak lépni azon, ha egy "vetélytársuk" megszerzi előlük a csajt, akit kiszemeltek. Én nem vagyok ilyen fajta. Soha senkinek semmiért nem bírok megbocsátani, ez alól én magam sem vagyok kivétel.

A gyerek két lányt nyúlt le egymás után előlem, és -tudom, hogy ennek nincs sok jelentősége, de- kifejezetten idegesít, hogy az egyiket én "láttam meg előbb", vagyis én beszélgettem vele, még úgy is tűnt ráadásul, hogy kedvel is. Szóval mindkét lánnyal járt, az egyik ezek közül azért nem akar senkivel járni az osztályból, mert ezzel a köcsöggel megégette magát, ugyanis a gyerek otthagyta valami más csajért. Ja! Most jön a kedvenc részem: ráadásul a gyerek -egy rövid ideig jóban voltunk- még tanácsot is adott nekem, hogy ne jöjjek össze azzal a lánnyal, "csak azért, mert nincs más" alapon, mert nem érdemli meg, hogy kikosarazzák. Mondja ezt a nagyokos úgy, hogy ezt pont ő csinálta meg.

Rohadtul irritál az a gyerek. Nem is csak ezek miatt, egyszerűen utálom a személyiségét. Halk, megfontolt hangja van, és minden csaj nagyon "cukinak" tartja (aki kívülálló lányismerősömnek mutattam a képét, egytől-egyig mind rondának tartják. Én is). Sosem értettem, miért szeretik annyian, hogy mit esznek rajta. Állandóóan sajnáltatja magát. Mindig a lányok társaságát keresi, szerintem azt hiszi magáról, hogy valami Csernus. Mindig a saját bajaival van elfoglalva, a lányok meg természetesen rettenetesen sajnálják (a legjobb csajokkal járt a b*zeráns), árad belőle az önsajnálat. Kifejezetten úgy tűnik nekem, hogy rájátszik és azért csinálja, hogy így terelje maga felé a figyelmet. És amikor nem csajok között van, látszik, hogy egoista. Másokat is oltogat, meg mindenben a legjobbnak hiszi magát (szerencsére ez nem így van).


Mit tegyek? Ember engem még életemben nem irritált ennyire. Legszívesebben kinyírnám álmában. Tudom, hogy én is irigy meg önsajnáltató vagyok, de én legalább próbálom titkolni. Nem úgy, mint ez a f*sz, aki kirakodóvásárt csinál magából. Csernus szavaival élve: igazi figyelemk*rva.


2011. ápr. 19. 20:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Üsd, vágd nem apád nem anyád! :D...Amúgy meg törj ki!..Nálam is ez van..majdnem..A mi osztályunkba van 1 lány..Egyszerűen annyira nyal a tanároknak meg annyira teszi magát..Rázza a p*csáját..UTÁLOM!.. meg nekem tetszett az egyik gyerek..erre ők elkezdett vele járni...És Pl: Ha beégetik vagy vmi akkor lekzed ilyen hülye fejet vágni mint aki nem is tom mi lett vele..-.-..De hál ég 2x is beégették a tanárok :DD..(A disznókövérsége miatt :))
2011. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
SZERETNÉM TUDATNI VELETEK, HOGY MÉG MINDIG GYŰLÖLÖM, MINT A SZART...
2012. márc. 22. 23:23
 33/39 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy még egyetemre is ugyannarra a szakra akar menni, mint én, ugyanazok az elképzelései.



HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE IDEGESÍTŐ??????????????


Sose hittem volna, hogy így tud fájni az, ha valaki hasonílt rám. Nyomorék kis g*ci...

2012. ápr. 16. 16:16
 34/39 anonim ***** válasza:

"sokszor bőgve mentem haza"


mi vagy te, kis csaj, vagy férfi. Állj a sarkadra és verd ki belőle a szuszt is.

2012. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Na ,nekem egyik barátnőm volt ilyen, gimnáziumban behízelegte magát nálam, kétszer mondtam neki el, hogy ki tetszik, kétszer rászállt-titokban-a "kiszemelt" fiúkra. Ráadásul nem is kedvelte őket, csak azért csinálta ezt az egészet, mert ez volt neki az öröm, kielégülés, így érezte magát többnek. Aztán ugyanazon a főiskolán tanultunk tovább-ő követett oda, de én aztán átjelentkeztem máshová.


Energiavámpírok ezek, mindenképpen rázd le, vagy próbálj meg lehető legkevesebbet kommunikálni vele!

Egy ilyen tönkre tudja tenni az életed és nem csak "csajozás" terén!


Ja és az naagy barátnőmet is mindig cukinak tartották a fiúk, közben a hátuk mögött kiröhögte őket...

Az ilyenek iszonyat módon manipulálják az embereket.


22/L

2012. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
66%

" HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE IDEGESÍTŐ?????? "


Kedves Kérdező!


Igen írásod alapján biztos sokan kérdezik ezt, mármint veled kapcsolatban. Ennyi idő elteltével is csak a gyülőlet hajt. Ez már megszálottság, hogy ennyire csak a másik embertársad ellen áskálódsz.

Szánalmas vagy.


UI.: Az ilyenekből lesznek később a névtelen feljelentgetők, akik nem tudják elviselni, hogy más embertársuk többre vitte, és ezért ott tesznek neki keresztbe ahol lehet.


Nyugodtan lehet lepontozni!

2012. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Rékcsi ***** válasza:

A fenti írásodból azt vettem ki, hogy értelmes ember vagy.

Keress más barátokat, ha meg vannak barátaid akkor mit foglalkozol vele? Engem folyton sértegetnek az osztálytársaim és tudom, hogy nehéz nem foglalkozni az ilyen szemetekkel, de ha az embernek vannak barátai akkor biztos könnyebb(én ezt nem tudhatom).

2012. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Gyerekek, kérdező, ha utálod azt az alakot megértelek, nem lehet könnyű elviselni, tapasztalatból tudom, volt két "haverom" aki állandóan amint elkezdtem udvarolgatni egy csajnak lecsaptak, és bum, volt csaj, nincs csaj. Később, két évvel azután, hogy 3 csajt is "lenyúltak" előlem megtudtam, hogy mind3 idegesítő ribanc, tehát áldom a sorsot, hogy nem jöttem össze egyikkel sem.


Természetesen az, hogy én is így jártam nem az téged nem boldogít, de annyit elárulok, hogy olykor az élet direkt tanítani akar, próbák elé tesz, hogy lássa megáltjuk e a helyünket.


Az agresszió agressziót szül, ha jól elvered, lehet, hogy ideiglenesen "kielégülsz" viszont ne csodálkozz, ha aztán mindenki téged fog elítélni. A legjobb, ha megbékélsz vele, azaz légy rendes kedves vele, ne hízelegj, csak idővel légy a barátja, így megismerheted őt jobban és őt fogja nyúzni a lelkiismeret, hogy "ártot" neked.


Most mondod, idióta, egy nagy nyavaját, minek barátkozzak azzal aki egyfeszt kresztbe tessz nekem? Vannak barátaid? Családod, keresztbe tennél egy barátnak, rokonnak? Nem.

Ha valaki odamegy és leüt, miként reagálsz? Visszaütsz. Ha valaki oda megy és kedves hozzád, miként reagálsz? Kedvességgel. NEKED kell változtatnod a "világról" alkotott elképzeléseden, hogy megváltoztass másokat.


Miután (kb. 1-2hónap) megismerted és összebarátkoztál vele, elmondhatod neki a problémádat a viselkedésével kapcsolatban és mivel már lessz egy barátibb kapcsolatotok és nem mint ellenség, hanem mint barát beszélgettek, vele is tudsz majd beszélgetni és lehet, hogy belátja hibáját anélkül, hogy a fejéhez vágd azt!


Ami a nőket illeti, kettőn áll a vásár, nem "ELVESZI" a "polcról" a nőt, hanem ő is a maga módján udvarol neki. Mindig a nő választ, hát akkor ne azon legyél hogy bebizonyítsd miért ne járjon X Y al hanem azt bizonyítsd neki, hogy miért pont veled járjon! Hidd el, ha elfogadod a jelenlegi helyzetet és próbálsz "szeretettel" javítani a helyzeten sokkal többre mész mintha dühöngsz, azzal csak magadnak és a környezetednek ártasz.


Miután jómagam is rájöttem erre, kedtek feljavulni a kapcsolataim, s most egy szép lánynak udvarlok.


NE engedd "ellenségeidnek" hogy elrontsák a kedved! Próbálj meg inkább baráttá tenni!


16/f

2012. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

23:11


Ilyen válaszokat olvasva legszívesebben arcon nevetném azokat, akik szidják a mai tiniket. Egyik legértelmesebben megfogalmazott, levezetett válasz volt.

2012. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!