Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel a gyerekkel? Utálom!

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó.Sokan túl tudnak lépni azon, ha egy "vetélytársuk" megszerzi előlük a csajt, akit kiszemeltek. Én nem vagyok ilyen fajta. Soha senkinek semmiért nem bírok megbocsátani, ez alól én magam sem vagyok kivétel.

A gyerek két lányt nyúlt le egymás után előlem, és -tudom, hogy ennek nincs sok jelentősége, de- kifejezetten idegesít, hogy az egyiket én "láttam meg előbb", vagyis én beszélgettem vele, még úgy is tűnt ráadásul, hogy kedvel is. Szóval mindkét lánnyal járt, az egyik ezek közül azért nem akar senkivel járni az osztályból, mert ezzel a köcsöggel megégette magát, ugyanis a gyerek otthagyta valami más csajért. Ja! Most jön a kedvenc részem: ráadásul a gyerek -egy rövid ideig jóban voltunk- még tanácsot is adott nekem, hogy ne jöjjek össze azzal a lánnyal, "csak azért, mert nincs más" alapon, mert nem érdemli meg, hogy kikosarazzák. Mondja ezt a nagyokos úgy, hogy ezt pont ő csinálta meg.

Rohadtul irritál az a gyerek. Nem is csak ezek miatt, egyszerűen utálom a személyiségét. Halk, megfontolt hangja van, és minden csaj nagyon "cukinak" tartja (aki kívülálló lányismerősömnek mutattam a képét, egytől-egyig mind rondának tartják. Én is). Sosem értettem, miért szeretik annyian, hogy mit esznek rajta. Állandóóan sajnáltatja magát. Mindig a lányok társaságát keresi, szerintem azt hiszi magáról, hogy valami Csernus. Mindig a saját bajaival van elfoglalva, a lányok meg természetesen rettenetesen sajnálják (a legjobb csajokkal járt a b*zeráns), árad belőle az önsajnálat. Kifejezetten úgy tűnik nekem, hogy rájátszik és azért csinálja, hogy így terelje maga felé a figyelmet. És amikor nem csajok között van, látszik, hogy egoista. Másokat is oltogat, meg mindenben a legjobbnak hiszi magát (szerencsére ez nem így van).


Mit tegyek? Ember engem még életemben nem irritált ennyire. Legszívesebben kinyírnám álmában. Tudom, hogy én is irigy meg önsajnáltató vagyok, de én legalább próbálom titkolni. Nem úgy, mint ez a f*sz, aki kirakodóvásárt csinál magából. Csernus szavaival élve: igazi figyelemk*rva.


2011. ápr. 19. 20:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátkozz vele. A legnagyobb ellenségünk önmagunk. Te nyernél, ha képes lennél elvetni a gyűlöleted, ha barátok lennétek, elleshetnél tőle sok mindent és a barátai nőit nem nyúlná le.
2011. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Hm. Az a baj, hogy én csak akkor lennék boldog, ha bosszúból én is lenyúlhatnék előle legalább két csajt...

Volt egyszer olyan, hogy arról beszéltünk, hogy egy osztálytárs elment, és az okok között lehetett az is, hogy más járt azzal, akivel ő járt előtte. A gyerek elkezdte ecsetelni, hogy ez azért milyen sz*r érzés bárkinek, ha valaki jár egy előző partnerével. Akkor is azt hittem, kinyírom. Persze, mert ő biztos k*rvára tudja, mi a szenvedés... azt hiszi, nagyon borzalmas dolog történt vele, mert szakított a lánnyal. Na és? Én mit szóljak? Egy éven keresztül kellett néznem, ahogy nyalják-falják egymást a csajjal, sokszor bőgve mentem haza. És akkor még ő hiszi azt, hogy szenved? R*hadék. Én azt se bánnám, ha akár húszan járnának egymás után azzal, akivel én, csak lenne már végre valaki, aki elfogad engem. Szóval ez a gyerek csak tartsa a száját, a tizedén sem ment keresztül annak, aminek én.

2011. ápr. 19. 20:27
 3/39 anonim ***** válasza:
Szia, azt irtad hogy ronda a srác, és a legjobb csajokal jár. Tudnál róla küldeni egy képet? (Akár emailen) Én se vagyok valami jó képű, csak érdekel hogy jobban néz ki nálam, vgy sem. :D
2011. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nincs róla képem...
2011. ápr. 19. 20:29
 5/39 A kérdező kommentje:
Egyébként akármennyire utálom, vannak bizonyos dolgok, amiket tiszteletben tartok: szerintem mindenkinek csak magáról van joga képet küldeni.
2011. ápr. 19. 20:31
 6/39 A kérdező kommentje:
Az idegesít ebben az egészben, hogy teljesen kikészít és megváltoztat. Normális, jókdevű srácként kezdtem, és ez a két viszonzatlan szerelem, meg az, hogy úgy általában mindenki sz*rik a fejemre egy idegbeteg állattá tett.
2011. ápr. 19. 20:32
 7/39 anonim ***** válasza:
34%

Barátkozni egy ilyen buzernyákkal?:D

Haver, ha van benned tartás és becsület, akkor kibaxottul elintézed a gyereket.Addig oltogatod és piszkálod, amíg nekedmegy, tehát verekedést provokálsz.És akkor!Akkor törleszthetsz!Hidd el, jót fog tenni a lelkednek, elégtételt fogsz érezni.Nem sok érzés jobb a bosszúnál.Csapjál neki oda!:)

2011. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Öld meg.


Na jó, ne öld meg, menj el más társaságba, ahol ő nincs ott, az ilyen bájgúnárokkal nincs mit kezdeni, ha megvered az sem jó mert agresszió agressziót szül. Kerüld el.


Járj más társaságokba, ahova ő nem, és ott csajozz be ;-)

2011. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Hanyagold a csávót, vagy lásd el a baját. De ne öld meg! Amúgy ha tényleg ilyen önsajnáltatós fajta, akkor inkább kerüld el. Még abból is ő profitálna a lányok előtt, ha összevernéd.
2011. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a bajom. Mindenki mellé állna egy ilyen helyzetben sajnos. Az biztos, hogy ha így megy tovább, akkor vagy ő vagy én. Rohadtul elegem van. Már hónapok óta az van, hogy azt hiszem, hogy a mélyponton vagyok, de még annál is van lejjebb. Persze ő csak egy része magának a problémának. LE AKAROM GYŐZNI! Az egyetlen jó a tesióra, ahol "véletlenül" neki mehetek.
2011. ápr. 19. 20:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!