Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel a gyerekkel? Utálom!

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó.Sokan túl tudnak lépni azon, ha egy "vetélytársuk" megszerzi előlük a csajt, akit kiszemeltek. Én nem vagyok ilyen fajta. Soha senkinek semmiért nem bírok megbocsátani, ez alól én magam sem vagyok kivétel.

A gyerek két lányt nyúlt le egymás után előlem, és -tudom, hogy ennek nincs sok jelentősége, de- kifejezetten idegesít, hogy az egyiket én "láttam meg előbb", vagyis én beszélgettem vele, még úgy is tűnt ráadásul, hogy kedvel is. Szóval mindkét lánnyal járt, az egyik ezek közül azért nem akar senkivel járni az osztályból, mert ezzel a köcsöggel megégette magát, ugyanis a gyerek otthagyta valami más csajért. Ja! Most jön a kedvenc részem: ráadásul a gyerek -egy rövid ideig jóban voltunk- még tanácsot is adott nekem, hogy ne jöjjek össze azzal a lánnyal, "csak azért, mert nincs más" alapon, mert nem érdemli meg, hogy kikosarazzák. Mondja ezt a nagyokos úgy, hogy ezt pont ő csinálta meg.

Rohadtul irritál az a gyerek. Nem is csak ezek miatt, egyszerűen utálom a személyiségét. Halk, megfontolt hangja van, és minden csaj nagyon "cukinak" tartja (aki kívülálló lányismerősömnek mutattam a képét, egytől-egyig mind rondának tartják. Én is). Sosem értettem, miért szeretik annyian, hogy mit esznek rajta. Állandóóan sajnáltatja magát. Mindig a lányok társaságát keresi, szerintem azt hiszi magáról, hogy valami Csernus. Mindig a saját bajaival van elfoglalva, a lányok meg természetesen rettenetesen sajnálják (a legjobb csajokkal járt a b*zeráns), árad belőle az önsajnálat. Kifejezetten úgy tűnik nekem, hogy rájátszik és azért csinálja, hogy így terelje maga felé a figyelmet. És amikor nem csajok között van, látszik, hogy egoista. Másokat is oltogat, meg mindenben a legjobbnak hiszi magát (szerencsére ez nem így van).


Mit tegyek? Ember engem még életemben nem irritált ennyire. Legszívesebben kinyírnám álmában. Tudom, hogy én is irigy meg önsajnáltató vagyok, de én legalább próbálom titkolni. Nem úgy, mint ez a f*sz, aki kirakodóvásárt csinál magából. Csernus szavaival élve: igazi figyelemk*rva.


2011. ápr. 19. 20:16
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
9%

Ömm.... nem tudtam, hogy nálatok fiúknál ez így megy?? "én láttam meg előbb" ovi rulez... valamint "LEGYŐZNI" oh my gosh... háborúúú!!! Gratulálok a sok értelemhez mindegyik szereplőnek a történetben. Az ember akkor jön össze valakivel, ha szerelmes belé stb. És nincs ilyen, hogy "lenyúlni előle" Aki szerelmes azt nem lehet lenyúlni. Legalábbis az én szótáramban a párkapcsolatok szerelmből indulnak ki.

megkérdezném hány éves vagy? Gratulálok a sok észhez...

2011. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Kicsit sarkítasz. Az a helyzet, hogy ha valaki külsőre "semleges" egy lány számára, akkor később még beleszerethet, attól függően, hogy mit lát benne. Ez pedig attól függ, hogy ad-e az illetőnek esélyt, hogy megismerje. Lehet, hogy a háborúsdi meg a versengés a szemedben ovis szint, de a férfiak élete akkor is erről szól. Vagy szerinted az lenne a normális, ha senki nem küzdene egy lányért sem? Tudtommal ez a csajoknak is jól esik, és nagyobb esélye van annak, aki megmutatja, hogy ő márpedig nem adja fel. Kíváncsi vagyok, te vajon mit éreznél, ha kinéznétek te meg egy utált lányismerősöd ugyanazt a fiút, először te beszélgetnél vele, majd a másik rácuppanna és végül ő nyerne.


Nagyon könnyű ám annak beszélni, akinek semmiért nem kell megdolgoznia, mert mennek rá az ellenkező nem képviselői maguktól. Néha kipróbálnám, milyen lánynak lenni...

2011. ápr. 19. 21:45
 13/39 A kérdező kommentje:
És igenis le lehet nyúlni, aki jól néz ki mellé, az meg tudja csinálni. Ezt is bebizonyította a történelem.
2011. ápr. 19. 21:46
 14/39 anonim válasza:
100%

Hát tudod arra hogy mit tegyél a sráccal kapcsolatban, csak annyit tudok mondani, hogy szard le! Az életben igaz az a szabály hogy az erősebb marad életben. Mindenkinek megvan a saját adottsága. Lehet hogy az a srác csúnya, de van kisugárzása ami megfogja a csajokat. A férfi legnagyobb fegyvere az önbizalma. Nem tudom hogy nézel ki, de hogyha meg akarod előle szerezni a csajokat, vagy jó csajokat akarsz felszedni akkor változtass magadon.

Erre van egy történetem. Rólam. Régen hosszú hajú, szemüveges kis vékony srác voltam. Úgy mond a csajok rémálma. És velem az is baj volt/van hogy nagyon válogatós vagyok, szóval nem jövök össze akárkivel. Aztán meguntam az akkori külsőm. Tudtam hogy rendes srác vagyok, de ez nem volt elég a csajoknak. Ideje volt egy kis stílus váltás. Levágattam a hajam, új ruhákat vettem fel, stb stb. Úgy öltöztem hogy tetszek magamnak. És ez tévhit hogy melegség, hogyha egy fiúnak tetszik saját maga. Az egyik haverom mondása szerint "ha dugnád magad, dughatsz másokat is". Amint mondtam az férfi legnagyobb fegyvere az önbizalma. Ha úgy öltözöl, hogy tetszel magadnak és belenézel a tükörbe, és azt mondod "hmm ez a srác bármilyen csajt megkaphat". Meg is fogsz. Amikor "új stílust" váltottam, énis így csináltam mindent. A lányok elkezdték mondani hogy "dejólnézelki" meg "helyesvagy". Elkezdett nőni az önbizalmam, és a egyre több csaj figyelt rám. Azt mondom csináld ezt, és legyél ennek a srácnak konkurencia, aki képes arra hogy elvegye tőle is a csajokat. Mert a külső ami megfog, és a belső ami megtart. Szóval ha egy lánynak megtetszel külsőre, és elkezdtek beszélgetni, és látja hogy te tényleg rendes srác vagy, akkor téged akar majd senki mást.

2011. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Hm, micsoda ármány! Egyébként nagyon tetszik, ahogy fogalmazol, ritka, hogy egy gimis srác ilyen választékosan és helyesen (!) tudjon írni.

Nekem őszintén szólva tetszik a hozzáállásod, mégis azt mondanám, hogy ez a vonat már elment, hagyd a fenébe..Ha egy lány egy ilyen nyálgépet választ (valamiért az Amerikai Pite 3-ból Stifler jut róla eszembe, amikor eljátssza az aranyifjút), az az ő baja, és ezt nem csak vigasztalásképpen mondom. Én is nőből vagyok, de nálam akármilyen dumával próbálkozhatna valaki, ha abszolút nem tetszik (például ha hasonló, mint az osztálytársad), akkor nem akarnék tőle semmit.

A lényeg, hogy ne zuhanj magadba, ezzel csak magadat teszed vesztessé..menj el bulizni, vagy akárhova, ismerkedj, és előbb-utóbb olyan barátnőd lesz, amilyen az a kettő együttvéve. Na az lesz az igazi elégtétel. (Ráadásul még boldog is leszel mellette.)

2011. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
ugyanabban szenvedsz, mint én. Aki ismer, tudja, hogy alapjáraton vidám srác vagyok, de az én osztályomba is van egy ilyen nyomorék. Szerinted az ilyen viszi valamire az életben?! Gondolkodj el! Hosszútávon ér valamit? Nem biztos. A rossz tapasztalatok csak bölcsebbé tesznek. Nekem se volt még viszonzott szerelmem, néha (sokszor) úgy vagyok, hogy nem is lesz soha, és egyre biztosabb vagyok benne. De visszatérve a sráchoz: képzeld el, amint 10 év múlva egy befutott, jól kereső ember leszel, ő pedig a kocsma előtt kéreget. EZ lebegjen a szemed előtt, mert hidd el, nagy rá az esélye. Mellesleg próbáltál utána járni a családi hátterének? Az se lehet piskóta
2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Mond meg neki a magadét öszintén frankón...JA és ne legyél rá féltékeny azért mert a csajok imádják...a csajoknak furca izlésók van néha :)
2011. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Na igen, bennem is ez tartja a lelket. Ugye, aki gimiben népszerű, az azért speciális, mert ott még viszonylag fejletlen személyiségek vannak, tehát nem feleltethető meg a nagybetűs életnek. Aki ott népszerű, az simán lehet, hogy egy jó álarccal vált azzá, amit ennyi idősen még meg lehet etetni az emberekkel, de felnőttkorban már nem fog működni, amikor már jobban átlátják az emberek a dolgokat. Itt még könnyen lehet valaki a "szarkupac királya", ha elég látványosan sikerül sajnáltatnia magát. Ez a gyerek is ilyen.

Közben egyébként megtudtam, hogy nála ez félig-meddig nem tudatos, hanem egy hipochondria-szerű pszichológiai dolog. Ennek ellenére a legkevésbé se tudom sajnálni, mert így is mindenki körülrajongja, mert "segítség kell a kis cukinak". Hát megnézem, hogy az életben majd hogy fog eljutni valahová, ha mindenkitől csak segítséget vár...

Egyébként van egy olyan émelyítő érzésem, hogy talán még így is többre viszi, mint én a rejtett agressziómmal, meg az elfojtott szenvedélyeimmel, komplexusaimmal. Egy pszichiátriai tanulmány lehetnék.

2011. jún. 15. 14:41
 19/39 A kérdező kommentje:

"JA és ne legyél rá féltékeny azért mert a csajok imádják...a csajoknak furca izlésók van néha :)"


Voltál már hasonló helyzetben? Mondd meg egy gettólakó alkoholistának, hogy ne legyen részeg a gazdag politikusra!

2011. jún. 15. 14:42
 20/39 A kérdező kommentje:
*ne legyen irigy
2011. jún. 15. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!