Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre elszakadjak tőle? Még novemberben összejöttem egy gyerekkel akivel egy baráti körben voltunk, csak korábban nem vettem róla tudomást. Nagyon hirtelen szerettem bele.

Figyelt kérdés
Nem állítom, hogy tökéletes volt a dolog, mert úgy tűnik, hogy mi nem igazán illünk össze. Az elején nagyon megnyílt nekem és utána egyszer csak elzárkózott és mindenbe belekötött. Elég érdekes a személyiség, mintha kettős lenne, egyszer egy kedves, aranyos, édes, érzelmes egyén, másszor egy kötekedő, lenéző, kritizáló. Összesen 3 hónapig voltunk együtt, utána még összejártunk, mert az az egy dolog, az nagyon jó volt köztünk. Kb 3 és fél hónapig csináltuk ezt és most megint nem tudom, hogy mivan. Már 20 napja nem hallottam felőle, mondta ugyan, hogy nem fog ráérni, de nem tudom, hogy ez végleges e vagy sem. Tényleg szeretném, ha el tudnám engedni, mert ebből igazán jó, már úgysem tud kijönni. Korábban is voltak az elengedéssel problémáim, de ez most más. Most azért nem akarom elengedni, mert Őt nem akarom elveszteni, nem csak azért, mert nem akarok egyedül lenni. A tudat, hogy ő is ott lesz a barátaimnál és nincs hozzá több közöm, mint egy másik lánynak a szobában annyira fájdalmas számomra. Úgy érzem, hogy muszáj vele máshogy lennem, többnek lennem, nem akarok mellette csak elmenni, vagy pár szót beszélni. Attól tartok, hogy ha fel is tűnik végre valaki, aki jó lenne nekem, nem merek majd lépni, nehogy végleg elveszítsem ezt a gyereket, mert tudom, hogy ha mondjuk a következő kapcsolatom nem is jönne össze, hozzá akkor se lehetne már több közöm, szóval ha továbblépek az egy nagyon végleges lépés lesz. Hogyan lépjek tovább, ha már ez az egyszerű gondolat is ennyire megrémiszt?
2011. júl. 19. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyha gyerekkel jöttél össze akkor vagy pedofil vagy, vagy nagyon fiatal.

Ha az előbbi akkor bujjá el.

Ha az utóbbi akkor szard le és ne foglalkozz még a fiúkkal.

2011. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos, a probléma ott kezdődik, hogy egy gyerekkel jöttél össze.
2011. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gyerek ebben a sztoriban 19 évest jelöl. Nem tudom férfinak hívni, mert nem érzem annak:)
2011. júl. 19. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!