Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom utoljára novemberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom utoljára novemberben volt lannyal, és márciusban volt vért adni, és nem mondtáj h vmi baja lenne, akkor nincs gond, ugye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gumi...

De szerintem túlaggódod.

2011. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem birok vele mindig gumiban szexelni.. meg nem is birja.. erre nem kérek kommentet, csak h ennyi idő alatt kimutatható-e?
2011. aug. 11. 11:01
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
jaaaj, ez a nem birja duma a kedvencem :D
2011. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez mókás. Nem bízol a párodban, azon parázol, hogy HIV-fertőzött, és gumi nélkül szexelsz. A háromból egy is elég nagy baj lenne.


Mellesleg a fertőzést nem csak lánytól kaphatta el, fiútól is, vagy tűtől stb. :)

2011. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jó, a kérdésre válaszoljunk. én se szeretem a gumit. tizenévesen ok, de huszonévesen már nem. és nem érdekelnek a vélemények ezzel kapcsolatban, hanem h lehet-e vmi baja, vagy azt kimutatja a véradáson az eredmény?
2011. aug. 11. 11:05
 6/13 A kérdező kommentje:
mivel nem meleg és nem drogos, ezért ez fel sem merül.. csak azért gondolkodtam el rajta, mert az exem szűz volt, ott nem kellett ilyesmivel foglalkozni..
2011. aug. 11. 11:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Nemcsak drogokkal terjed tű útján a vírus, ezt sajnos tudni kell, mivel nem lehet tudni, hol éltek, ezért azt sem tudom, realitás-e.


Számtalan más baja is lehet, amit a vérvétel esetleg nem mutat ki. Döntsd el, bízol-e benne, mert ez így tényleg gáz. Egyébként meg a gumin nincs felső korhatár (huszonévesek is nyugodtan használhatják).

2011. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát én alapból nem kavarok, ill kavaok, de nem fekszek le olyannal akiről nem tudom biztosan h. nem egészséges.

Egyszóval vagy túl hamar neki adtad magad, vagy csak oltári peches a srác mert képtelen vagy bízni benne. Ez utóbbit had ne méltassam.

Nem lesz bajod

2011. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ő nem feküdt le fűvel-fával, hanem az egyik exe volt ilyen tipus.. bár utánaérdeklődtem, és megtudtam, h altalaban csak csókig ment el a lány, és nem feküdt le éppen mindenkivel.. szerbiai vagyok.
2011. aug. 11. 11:14
 10/13 A kérdező kommentje:
tudom h a gumin nincs felső korhatár, de mégiscsak jobb nélküle.. komoly kapcsolatnak indult.. 2 hónap után adtam oda neki magam..
2011. aug. 11. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!