Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra összejöhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra összejöhessek az exemmel? Tavaly novemberben szakítottunk azzal az indokkal hogy nincs ideje rám. Főiskolás sportoló (mániákusan), Pesten van albérlete amúgy vidéken lakik.

Figyelt kérdés

De most nyáron lesérült sajna, megműtőték és még fogják egy párszor szegényt. Úgyhogy most lesz jó sok szabadideje Ezen a héten átjött és megkérdeztem hogy megpróbálhatjuk-e újra? ő mondta hogy persze csak még nem tudja hogy fog alakulni a jövöje. és mennyi ideje lesz

Őrűlten szerelmes vagyok belé,és nagyon tanácsátalan vagyok.De azt tudom hogy fontos vagyok neki, ő is nagyon kedvel. Nagyon jól megérjük egymást, mindent megbeszélünk, és rengeteg sok közös van bennünk!!

Amikor meglátogattam őt a kórházban, anyukája tanácsolta hogy ne adjam föl mert még mindig szeret.

Mit tegyek??

Hogyan jöjjünk össze megint?


2009. aug. 9. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán tudsz vele beszélni erről - jó.

Emiatt most kis türelem, és ha ő nem keres, akkor keresheted megint te. Én viszont gyanítom, hogy ezúttal ő fog. Anyukája nyílván nem ver át téged, ezt a fiú is bizonyította, tehát már csak beszélgetni kell róla egy kicsit, majd egymásba karjaiba hullni. Ez a feladat. :)


A műtétek pedig remélhetőleg ráébresztették arra, hogy kell másra is időt szakítani a sporton kívül. És, hogy azt is mértékkel és ésszel kell végezni. Jó, hogy sportol de figyeljen magára, hogy mennyi esik jól, mennyit bír az ő szervezete.


Minden jót!


Sárky

2009. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sztem összefogtok jönni velem is ez volt vagyis van na mind1 ha mindketten tesztek ezért a kapcsolatért akkor nagyon jol fog müködni és az anyukájának igaza van mert nem hazudna sztem föleg nem ilyenbe... :) sok sikert
2009. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!