Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sportoló csajok! Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló csajok! Járnátok egy nálatok fizikailag gyengébb pasival?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
érdekesen néznétek ki egymás mellett, de ez függ hogy mennyivel gyengébb, meg hát izlések és pofonok
2011. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy súlyemelő csaj egy emós fiúval mekkora LOL lenne :))
2011. márc. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ez számít, ha pl ez csak kondiban mutatkozik meg, és alkatban kevésbé... ha alkatban egy lány nagyobb darab, látszatra sokkal izmosabb, erősebb, akkor nem... Szeretem ha a párom mellett biztonságban érezhetem magam, ez számomra nagyon fontos, és ha valaki fele olyan széles mint én, az alapból komplexusokkal töltene el, nem érezném nőnek magamat mellette.
2011. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Gyengébb pasiknak is lehet Mercedesük,vagy Audijuk ,így már jelentéktelen a testi alkat.
2011. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az még úgy vicces volt, amikor a jégkorongos pasimat lenyomtam combizomban, de ő minden másban sokkal fittebb és ügyesebb volt nálam. Nekem kell, hogy erősebb legyen, különben biszex/leszbikus is lehetnék.Azért, amit egyik előző is írt, kell az az érzés is, az erő is hozzátartozik ahhoz, hogy érezzem, férfival vagyok.

Másrészt az életmódunknak is passzolnia kell, abba pedig nem fér bele, hogy gyöszösebb, mint én.

2011. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SA_milady válasza:
Attól is függ, mennyire szembeötlő a különbség. Én, speciel, szeretem az erős pasikat. De ha mentálisan kompenzálja a fizikai gyengeségeit, lehet belemennék a kapcsolatba.
2011. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is sportoló csaj vagyok, és hát a legtöbb fiú nem sportol. Nekem mondjuk az a lényeg, hogy csak kövér ne legyen XD
2011. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, de itt ARRÓL van szó, hogy nálad gyengébb, nem arról, hogy izmos-e, vagy átlagos alkat xD
2011. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!