Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ezzel a gyerekkel?

Mit csináljak ezzel a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (nem szerelmem), 14 éves, és jó haverok vagyunk/voltunk. Régebben mindig ki szoktunk menni egy park szerű helyre és ott hülyülünk, ő, a bnőm, meg még 2 fiú haverunk. Utoljára kb. 2 hónapja találkoztam vele. Akkor hagytam abba a vele való kimászkálást, amikor egyszerűen fogta magát és elkezdett titokba fényképezgetni. Tehát amikor nagyon beszélek a bnőmmel akkor csak úgy lefényképez a telóján, és a képek 99% -án nagyon hülyén nézek ki.Utána azzal fenyeget, hogy csináljak ezt meg azt és akkor kitörli a telójából, és nem teszi fel fészre... Nagyon megváltozott. Ezt 2 napon ismételte meg, amikor utoljára találkoztunk, és az azelőtti napon.

Már beszélni sem merek vele, mert félek hogy pont amikor az "O" betűt kimondom akkor kap lencsevégre... Kerülöm az utcán is, nehogy akkor is lefényképezzen. :/

Most akkor hagyjam a francba, vagy hagyjam hogy fényképezzen, csak had tudjak vele beszélni?

Kérlek normális válaszokat!! Köszi!! :)


13/L


2011. júl. 20. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez nagy hülyeség hogy egy vagy több fényképből ekkora ügyet csinálsz. A bárátság meg a hülyülés többet ér.

15/L

2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kicsit beteges.. menj oda hozzá és kezdd el fényképezgetni vakuval meg mindennel.
2011. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megbeszélni vele!

Ha meg nem érti meg, akkor hagyd a francba, mert akkor egy paraszt...

2011. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Katiecatie válasza:
100%
fényképezz vissza
2011. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, én is ezt akartam írni. Csináld azt, amit ő, akkor majd leáll.:D
2011. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ha meg kiteszi az internetre, jelentsd fel.
2011. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az összes válaszadónak!! :)

Az a bajom, hogy hogyha lefényképezem és megfenyegetem hogy akkor én is felrakom ha ő is, az nem hatja meg...

A feljelentésen gondolkoztam már, de szerintem hülyeség, kinevetnének, meg amúgy is, ha fölrakta a képet, mindenki látta akkor már rohadtul mindegy. :/

2011. júl. 22. 19:04
 8/11 Mr23 ***** válasza:
én nem akarok bele szólni de szerintem beléd zúgott...
2011. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mr23 hoz csatlakoznék :)

Bejössz neki.

2011. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy lefényképezzen és, ha tényleg felteszi (és nagyon zavar) akkor terjessz róla egy pletykát, vagy valami ilyesmi..
2011. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!