Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ezzel a gyerekkel?

Mady kérdése:

Mit tegyek ezzel a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek az osztályomban aki gyengébb nálam de folyton jön szünetben keménykedni és mostmár 3 éve ezt csinálja és én nem akarom megverni mert a suliba vele haverkodtam először össze.Az a baj hogy a gyerek olyan hogy eggyik szünetben jófej a másikban pedig jön keménykedni és mindig addig csinálja hogy verekedjek de még nem sikerült annyira kihozni a sodromból.Szerintetek ha jön megint hol kéne megütnöm hogy ne kerüljek miatta bajba de azért érezze hogy erősebb vagyok és hogy haggya abba.Különben 3 éve mindig csak próbálom lefogni vagy leállitani szóval...de nem halgat semmire
2011. márc. 21. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

csapd állcsúcson ököllel. ha jó erőset ütsz, elájul.

maradandó baja nem lesz.

2011. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xD az biztos hogy attól kifekszik de valami olyat akarok hogy hasba k*rom kicsit émelyeg sir aztán leáll :D
2011. márc. 21. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
hát állcsúcson ne nagyon csapkodd ököllel mert, nem csak egy ájulás lesz belőle hanem minimum agyrázkódás...
2011. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!