Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYŰLÖLÖM! Mit csináljak ezzel a gyerekkel? Utálom!

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó.Sokan túl tudnak lépni azon, ha egy "vetélytársuk" megszerzi előlük a csajt, akit kiszemeltek. Én nem vagyok ilyen fajta. Soha senkinek semmiért nem bírok megbocsátani, ez alól én magam sem vagyok kivétel.

A gyerek két lányt nyúlt le egymás után előlem, és -tudom, hogy ennek nincs sok jelentősége, de- kifejezetten idegesít, hogy az egyiket én "láttam meg előbb", vagyis én beszélgettem vele, még úgy is tűnt ráadásul, hogy kedvel is. Szóval mindkét lánnyal járt, az egyik ezek közül azért nem akar senkivel járni az osztályból, mert ezzel a köcsöggel megégette magát, ugyanis a gyerek otthagyta valami más csajért. Ja! Most jön a kedvenc részem: ráadásul a gyerek -egy rövid ideig jóban voltunk- még tanácsot is adott nekem, hogy ne jöjjek össze azzal a lánnyal, "csak azért, mert nincs más" alapon, mert nem érdemli meg, hogy kikosarazzák. Mondja ezt a nagyokos úgy, hogy ezt pont ő csinálta meg.

Rohadtul irritál az a gyerek. Nem is csak ezek miatt, egyszerűen utálom a személyiségét. Halk, megfontolt hangja van, és minden csaj nagyon "cukinak" tartja (aki kívülálló lányismerősömnek mutattam a képét, egytől-egyig mind rondának tartják. Én is). Sosem értettem, miért szeretik annyian, hogy mit esznek rajta. Állandóóan sajnáltatja magát. Mindig a lányok társaságát keresi, szerintem azt hiszi magáról, hogy valami Csernus. Mindig a saját bajaival van elfoglalva, a lányok meg természetesen rettenetesen sajnálják (a legjobb csajokkal járt a b*zeráns), árad belőle az önsajnálat. Kifejezetten úgy tűnik nekem, hogy rájátszik és azért csinálja, hogy így terelje maga felé a figyelmet. És amikor nem csajok között van, látszik, hogy egoista. Másokat is oltogat, meg mindenben a legjobbnak hiszi magát (szerencsére ez nem így van).


Mit tegyek? Ember engem még életemben nem irritált ennyire. Legszívesebben kinyírnám álmában. Tudom, hogy én is irigy meg önsajnáltató vagyok, de én legalább próbálom titkolni. Nem úgy, mint ez a f*sz, aki kirakodóvásárt csinál magából. Csernus szavaival élve: igazi figyelemk*rva.


2011. ápr. 19. 20:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
lődd le.:D
2011. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

a báttyám volt hasonló helyzetben. 1 évig hajtott 1 csajra, és ráadásul pont az unokabáttyánk halászta el előle.

a báttyám helyes, de sovány, az a srác meg 1 hájas disznó, mégis az kellett a csajnak.

aztán a tesóm persze ezen rágódott, h állhatna bosszút rajta.

sokat edzett, és a közös sportban, ahova mindketten járnak, ő lett a jobb. u.báttyám már nem mer kiálln i ellene, m legyőzné.

a csajjal nagyon bunkón viselkedik néha, aki jön a tesómhoz, mint "barát" tanácsokat kérni, beszélgetni...de tesóm azóta stílust váltott, divatosan öltözik, lazán viccelődik a csajokkal, azt a lányt meg le*rja. Multkor be is szólt neki, h kopjon le.

sztem keress 1 jó hobbit, a haragod vezesd le sportban.

ha vmiben nagyon jó leszel, másképp fogsz hozzáállni mindenhez. tudni fogod, h igen, ezt megcsináltam, akk mást is meg tudok könnyedén. és ez a kulcs, így nő az önbizalmadezt látják majd a csajok.

ne azzal törődj, h ez a pojáca mit csinál. keress az osztályom kívűl vmi irtó dögös lányt, aki még okos is. szedd fel, és élvezd.

a másik srác nem tud legyőzni, ha önmagadtól, más úton leszel boldog.

mellette meg ott a sport, ahol győzhetsz felette, ha ez mindenáron motivál. :D

2011. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Sztem meg nyomi vagy... Énis ugyanebbe a hibába estem bele. Volt egy csaj akivel nyáron elég jóba lettem, aztán valalhaogy enm beszéltunk egy fél évig, azt valahogy megint csak bejött a képbe a csaj.:D(átjött az én iskolámba és ahogy többet láttam megint elkezdett tetszeni...) És egy pár hét mulva látom hogy haverommal jár... mondom na b@zmeggg ugyes vagy(mármint én magamra mondtam) De ez csak az én hibám volt, mert nem kérdeztem meg előbb, pedig biztos nekem is igent mondott volna... De én jóba vagyok azzal a gyerekkel birom(kivéve néha).

Szval ne mást hibáztasd mikor te vagy a .....

Vagy pedig ha tudod akkor verekedj vele, ott eldől ki a jobb.

2011. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem hanyagold ezt a gyereket. Azzal nem jön össze egy lány sem veled ha bosszút állsz. Megértem, hogy jól esne, de ne süllyedj le a szintjére. Ehelyett a köcsög helyett inkább foglalkozz a csajokkal, annál a lánynál is próbálkozhatsz, ha még érdekel. De könyörgöm ne egóból jöjj össze a lánnyal, felejtsd el ezt a legyőzöm dolgot. Győzd le magad inkább és lépj túl rajt!

Össze ne vessz vele, mert képes és ellened fordít akit csak tud. Egyszerűen csak kerüld.


20/l

2011. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
KOROD? o_O
2011. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek jó részét gimiben rá lehet illeszteni a te, és a "haverod" példájára, szóvla szerintem marha sokan voltunk a te helyzetedben. A fogalmazásod magas szintje, és a tehetetlen dühöt sugárzó fellépésed révén eszméletlen mód emlékeztetsz egy jó cimborámra. Ő egy zseniális szellemi/fizikai képességű ember, az is volt mindig. A probléma több egyéb között az volt, hogy mindig fennakadt az élet olyan igazságtalan pillanatain, mint például, hogy neki nem jönnek össze a kiszemelt lányok, a nála sokkal butább/nyálasabb/kétszínűbb embereknek meg simán. A poén az, hogy, ha nem ezen őrjöng minden nap, és kicsit lazábban fogta volna fel az életet, minden csajt megkaphatott volna. Kívülről nézve egészen elképesztő volt ő is, pont azt csinálta, mint te. Gyűlölködött, próbálta bosszúszomját oltva kiegyenlíteni az élet ilyen jellegű igazságtalanságait, ez töltötte ki az életét, mert nem vette észre, hogy NINCS MIRE IRIGYNEK LENNIE! Azért mondom ezt neked, mert nála az évek alatt ez odáig fajult, hogy elkövetett egy nagy marhaságot, ami kis híján az életébe került, és mai napig is komoly - valószínűleg maradandó - károsodásokkal küzd. Nagyon komolyan gondold meg, amit írok neked, mert a problémád NEM az osztálytársad, hanem te! Ha elballagsz, majd lesz más, akit nem tudsz majd feldolgozni. Próbáld meg függetleníteni magad a nyálgép majmoktól, biztos az ő prédáikra vágysz? Éld az életed, és ne személyes támadásként éld meg ezeket a dolgokat, mert ezek bizony részei a paklinak. Szreintem te is tipikusan az az ember lehetsz, aki, ha akar el tud érni bármit, és mindent el tudsz cseszni egyetlen másodperc alatt ugyanúgy. Én arra kérlek, hogy a barátaid, szüleid ne éljenek meg olyasmit, amit nekem kellett a cimborámmal.
2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha tole fuggetlenul definialnad a sajat szemelyisegedet? Eleg szanalmas ha meg sajat magad is mast helyezel a kozpontba, teljesen nyilvanvalo miert "nyulja le" a lanyokat eloled: mert ordit rolad hogy RA vagy feltekeny, ami minden no szamara azt fogja jelenteni hogy tudat alatt jobbnak tartod magadnal. Es persze ennek megfeleloen is fognak reagalni.
2011. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Azért a lányokon is múlott a dolog bőven hogy a másik pasi mellett kötöttek ki...
2011. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
szerintem ha többen is így gondolkodtok az osztályodból vagy ismerőseid.álljatok oda elé és mondjatok el neki mindent.szerintem hatásos lesz;$ főleg hogy ha azok a csajok előtt csinálod akik jártak is vele.:) majd mesélj,hogy milett.<3
2011. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Magaddal foglalkozz ne mással. Lásd be a saját hibáidat fogadd el őket aztán változtass rajtuk. Miért számít neked, hogy ő mire viszi az életben? Semmi közöd hozzá. Igen is döntsd el, hogy magaddal törődsz keress valami elfoglaltságot mert úgy látom túl sok időd van agyalni... Azért írom mert hasonló a temperamentumom mint neked és amíg valaki ''jól seggbe nem rúg'' vagy saját magam nem döntök úgy addig nem változik semmi. Mondjuk engem a barátaim általában helyre tesznek. Gimis vagy mégis idősebbnek gondolnálak persze csak az írás alapján az hogy, meg akarod ölni inkább gyerekes :). Lesz majd olyan lány aki beléd szeret és ha szeret akkor nincs az a tahó aki lenyúlná. Viszont ha így folytatod akkor mire oda jutsz szegény lányt majd te magad üldözöd el azzal amilyen lelkiállapotban leszel addigra. Ja és tudod mit... Szenvedés? Őszintén mondom neked annyi idősen mint te vagy nekem is hasonló problémáim voltak és azt gondoltam ennél nagyobb gond nem létezik. Óriásit tévedtem, és kívánom neked őszintén, hogy ezek legyenek egész életedben a legnagyobb problémáid. Szóval elhatározás kérdése minden és magadnak kell döntened. Talpra állsz vagy nem... Magadat győzd le az sokkal nagyobb dolog mint mást legyőzni.
2011. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!