Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a barátságról?

Figyelt kérdés

A párom(23) 5 éve dolgozik egy munkahelyen.(1.5 éve vagyunk együtt)Van egy csaj(25) is,aki szintén azóta melózik ugyanott.Nem egy munkakörben dolgoznak,de egy helyen.A párom cs.vezető,a csaj operátor.A barátom 4 éve össze akart jönni a lánnyal,de a csajnak volt pasija,és összeköltöztek,felment pestre,ezért leszámolt.De tavaly szakított az élettársával,hazaköltözött,és visszavették a munkahelyre.Szintén egy helyre került a párommal,és most szingli.Félek,hogy a barátomban újra felébrednek az "érzések",és újra szeretne valamit a lánytól!Bevallotta,hogy (a párom)sokat jár oda hozzá szünetekben,és munka közben is,sokmindent megosztanak egymással,megbeszélnek dolgokat,poénkodnak,a legjobb barátok lettek...Én kíváncsiságból azt mondtam neki,hogy vagy abbahagyja ezt az egészet,vagy pedig szakítok vele!És ő erre:Szakítsak csak,de a barátságát nem adja fel!

Mit tegyek??Megőrülök abban a tudatban,hogy épp melózni van,és közben a csajjal hetyegnek!Hozzá kell tennem,hogy a csajnak is bejön,és ezt a párom mondta!!

Na meg rátesz egy lapáttal,hogy most épp mélyponton van a kapcsolatunk,és még ezt is elmondja a lánynak,és gondolom biztos tanácsokat osztogatnak egymásnak...Ebből adódóan a csaj tud rólam,látott már jópárszor,és megjegyezte a barátomnak,hogy szép lány vagyok,olyan kis szőke Barbi!


2011. márc. 16. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A barátom 4 éve össze akart jönni a lánnyal,de a csajnak volt pasija,és összeköltöztek,felment pestre,ezért leszámolt.De tavaly szakított az élettársával,hazaköltözött,és visszavették a munkahelyre."


Erre értettem, hogy ha annyira odáig lett volna a "haver" csaj a párodért anno meg úgy általában akkor nem lép le a barátjával Pestre hanem a barátoddal összejön és kész..de akkor kosarat adott a barátodnak és a másik pasit választotta.....most hogy visszajött és vége a lovenak a pasijával most bezzeg jó a barátod is! Persze csak barátkoznak, de anno le sem sz#rta a barátod érzelmeit irányába!


Érted össze szeretnék veled jönni te a pároddal maradsz és még a városból is elköltözöl én összejövök valakivel ti szakítotok aztán jössz itt hozzám jó pofizni..érdekes!


Ezért mondom hogy csak szórakozik vele( már amennyiben ha flörtölnek is) de lehet szimplán most nincs barátnője a melóhelyen vagy változott a társaság mióta visszajött és csak a párod maradt a régi brancsból aztán haverkodnak.

2011. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hmmm...hát igaz.Egyszer beszéltem a csajjal,és ártatlan beszélgetésnek indult-ám de én csalafintán feltettem a kérdést,"köntösbe" burkolva,hogy bejön-e neki a párom,vagy hasonló.Azt mondta,hogy nem ez "fajta pasi kelti fel az érdeklődését,márcsak azért sem,mert a barátom fiatalabb.De nem igazán hiszek neki!Majd pont nekem vallaná be,hogy odavan a barátomért!Na persze!És a környezete is ismeri annyira,hogy a csaj egy kissé sunyi!
2011. márc. 16. 20:32
 13/13 A kérdező kommentje:
Jah,egyébként meg van ott a részlegén pár fiatal,és van ott 4 "jómadár" pasi is,akik hasonló beosztásban vannak,mint a párom.Velük elég jóban van,még a magánéletben is összejárunk velük!Közülük is bejön a csaj vagy kettőjüknek,de a csaj is elég szépen flörtöl velük,szemtanúja voltam.Egyébként a brancsból megkérdeztem az egyik srácot,és azt mondta,hogy semmiképp nem kellene neki a csaj komolyan...
2011. márc. 16. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!