Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a fiú/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fiú/lány barátságról?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik fiú lány barátság? Én magamból indulok ki,eddig minden barátomba beleszerettem =( (= Szerintem nem létezik,de rátok is kíváncsi vagyok=)

15/L


2009. szept. 19. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van egy két nagyon jó lány barátom, de szerintem csak azért nem lett semmi komolyabb, mert szvsz irtó rondák. Mivel nem tudok rájuk ugy nézni mint nőre, ezért nem gáz a dolog :)

Szóval a lényeg szerintem az, hogy nagyon ne jöjjön be a másik szexuálisan.


20/f

2009. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
van benne valami=) de az én barátaim mind irtó helyesek és rendesek voltak=) valahogy mindegyikbe beleestem ,vagy ha nem én, akkor ők belém =)
2009. szept. 19. 16:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem létezik! vagy is nekem vannak fiú haverjaim akik tény h bepróbálkoztak de meg mondtam nekik h ez köztünk lehetetlen és kész ennyibe marat. maradtunk barátok
2009. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nem létezik, az egyik oldalrol mindig több van, Csak jol palástolják az emberek hogy a közelében lehessenek az illetönek. Ti nöböl vagytok, mi férfiból. Ha érdekeink ugy kivánják még saját magunknak is hazudunk. 32/f
2009. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sztem létezik, nekem majdnem csak fiú barátaim vannak...


23/L

2009. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem létezik
2009. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy nagyon jó fiú barátom már 3. éve, párszor megfordult a fejemben hogy lehetne más is, de túlságosan szeretem ahhoz hogy ezzel elrontsam ezt a különleges barátságot ami kialakult kettőnk között:)
2009. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
szerintem van....nekem van 1nagyon jo fiu baratom,igaz h mikor megismerkedtunk o akarta hogy tobb legyen es aztan 1evig nem is talalkoztunk..de most eggyikunknek se fodulna meg a fejebe h tobb legyen mint baratsag...es nagyon joba vagyunk
2009. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Létezik, a kérdés, hogy hogyan indul. Nekem is volt 2 lány barátom is (most is megvannak, csak már nagyon messze lakunk egymástól). Persze az elején nem szimpla barátságnak indult, mert nekem nagyon tetszett mindkettő. Már az elején tudtam, hogy én nem jövök be nekik és beletörődtem, hogy ebből csak barátság lehet. Lett is. Kellett idő, amíg teljesen meg tudtam emészteni a helyzetet, de utána nagyon jó barátok lettünk mindkettővel.
2009. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

létezik.

van egy haverom, már úgy 2 éve ismerem, minden nap beszélünk, nekem is van barátom, neki is van barátnője, és ez jól is van így, nekem nem fordult meg egyszer sem a fejemben h több legyen, mert nem igazán jön be, szerintem ő se gondolt erre, de lehet h csak azért van így mert már 23 évesek vagyunk :)

2009. szept. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!