Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a fiú/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fiú/lány barátságról?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik fiú lány barátság? Én magamból indulok ki,eddig minden barátomba beleszerettem =( (= Szerintem nem létezik,de rátok is kíváncsi vagyok=)

15/L


2009. szept. 19. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem létezik! Haverság persze igen, de szoros barátság nem! Valamelyik fél idővel úgyis többet akar! És ahogy az előttem lévők írták, hogy igaz egyszer bepróbálkozott stb...attól kezdve nem igazi barátság van köztük! Mivel tisztában vagy vele, hogy a másik többet szeretne, még ha nem is mondja utána! És nagyon tetszett a 16:43-as hozzászólás....valóban úgy van!
2009. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy nagyon jó fiú barátom. mindent elmondhatok neki, őis elmondja nekem a nőügyeit. szerintem ha ez megvan egy férfi és nő között, anélkül, hogy bármi rossz érzés lenne ezek hallatán a másikban, tanácsokat adnak egymásnak, akkor az csak szimpla barátság. mellesleg, nekem ő bejön, ha nem is jött be amikor elkeztünk barátkozni. de tudom hogy én nem is vagyok az esete, de nagyon szeretem. csomószor rámtör, hogy úristen, mi lenne velem nélküle:) de csak barátilag.
2009. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet, de csak akkor, ha mindkettőnek van saját jól működő párkapcsolata.
2009. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom lány, szal létezik! Sokat hülyéskedünk a szexel kapcsolatban, de olyanok vagyunk mint a testvérek, így ha lefeküdnénk egymással, akk sztem ennek az egésznek vége is lenne, és már nem úgy viszonyulnánk egymáshoz, ahogy eddig!19/F
2009. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom hogy fiú és lány között hosszútávon barátság nincs. ideig óráig el lehet menni akár évekig is, de egyszer úgyis többet akar majd a másik... sok ilyennel a hátam mögött mondom ezt.

18/F

2009. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem létezik,mert a kisördög mindíg ott van valakiben,és mindíg közelebb kerül egyik a másikhoz.
2009. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi a 19.42-nek! Aki ugygondolja hogy létezik az próbálkozzon be az állitolagos fiu ill lány barátjánál, aztán lehet csalodni, mert 99%-k hogy megbukna a probán az állitolagos barát.
2009. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!