Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a barátságról?

Figyelt kérdés

A párom(23) 5 éve dolgozik egy munkahelyen.(1.5 éve vagyunk együtt)Van egy csaj(25) is,aki szintén azóta melózik ugyanott.Nem egy munkakörben dolgoznak,de egy helyen.A párom cs.vezető,a csaj operátor.A barátom 4 éve össze akart jönni a lánnyal,de a csajnak volt pasija,és összeköltöztek,felment pestre,ezért leszámolt.De tavaly szakított az élettársával,hazaköltözött,és visszavették a munkahelyre.Szintén egy helyre került a párommal,és most szingli.Félek,hogy a barátomban újra felébrednek az "érzések",és újra szeretne valamit a lánytól!Bevallotta,hogy (a párom)sokat jár oda hozzá szünetekben,és munka közben is,sokmindent megosztanak egymással,megbeszélnek dolgokat,poénkodnak,a legjobb barátok lettek...Én kíváncsiságból azt mondtam neki,hogy vagy abbahagyja ezt az egészet,vagy pedig szakítok vele!És ő erre:Szakítsak csak,de a barátságát nem adja fel!

Mit tegyek??Megőrülök abban a tudatban,hogy épp melózni van,és közben a csajjal hetyegnek!Hozzá kell tennem,hogy a csajnak is bejön,és ezt a párom mondta!!

Na meg rátesz egy lapáttal,hogy most épp mélyponton van a kapcsolatunk,és még ezt is elmondja a lánynak,és gondolom biztos tanácsokat osztogatnak egymásnak...Ebből adódóan a csaj tud rólam,látott már jópárszor,és megjegyezte a barátomnak,hogy szép lány vagyok,olyan kis szőke Barbi!


2011. márc. 16. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Így tűnik, a ti kapcsolatotoknál itt a pont.
2011. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy.
2011. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem,hogy összejönne-e vele,erre ő azt válaszolta,hogy mivel én már jelen vagyok az életében,nem.
2011. márc. 16. 14:49
 4/13 A kérdező kommentje:

De a kételyek bennem vannak!Azért mégis egy olyan csaj a legjobb barátja,akivel össze akart jönni!

Na meg azt elfelejtettem leírni,hogy akármit beszélgetnek,sohasem mond el semmit!

2011. márc. 16. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az lenne a legbolcsebb, ha te lepnel ki a kapcsolatbol. Magad miatt is, mert nyilvanvalo, hogy nem hozzad valo ez a pasi. Csak azert nem jonnek ossze, mert vagy te..raadasul ezt megis mondjak neked. Gondolkozz el rajta...
2011. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,ha nem lennék,sem próbálkozna,mert nem kellene neki.De azt,hogy miért,azt nem árulja el.Mert csak...
2011. márc. 16. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy megfutamodj..és ne lépj ki a kapcsolatból egy nagy lóf#szt! Ha összeakar jönni a barátod a "haver" csajjal ne könnyítsd meg a dolgát ha tökös dobjon ki ő téged..addig is ne féltékenykedj, ne hozd fel a haver csajt légy magabiztos az a tuti..ha kilépnél két dolgot bizonyítanál.

1: kishitű vagy, önbizalom hiányos aki magát semmire sem tartja..jaj elnézést, hogy élek, ha van szerintem nálam jobb csaj akkor lelépek"

2: nem szereted a barátod és sose szeretted, mert ha szeretnéd küzdenél..


a csaj meg a barátod csak hülyíti, ha tényleg fontos lett volna a barátod anno nem mással lép le nem mást választ hanem a barátod..most csak gec#zik vele.


Különben meg neked imponálna ha lenne egy fiú haverod( akivel semmi sem volt se szex se semmi) a barátod meg akkora lúúzerrr lenne hogy lelépne mondván hogy te gyere össze a haveroddal.. Na nee!

2011. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor en ertettem rosszul, mivel ezt irtad: "Kérdeztem,hogy összejönne-e vele,erre ő azt válaszolta,hogy mivel én már jelen vagyok az életében,nem."

De ha nem, akkor minden mas.

2011. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Dehogy futamodok meg! Szeretem őt! Többen azt tanácsolták,hogy ne féltékenykedjek,ne lássa rajtam a barátom,hogy izgulok emiatt!A környezetemben élő emberek szerint nagyon jó csaj vagyok,(most nem fényezésből,de ezt mondják),és tapasztalom,hogy rengeteg férfit megkaphatnék.De nekem ő kell! Nem engedem át másnak!

A pasim barátai szerint hálát kéne adnia az Istennek,hogy ilyen "nője" lehet,mint én!

2011. márc. 16. 15:29
 10/13 A kérdező kommentje:

"a csaj meg a barátod csak hülyíti, ha tényleg fontos lett volna a barátod anno nem mással lép le nem mást választ hanem a barátod..most csak gec#zik vele. "

Ezt nem értem!Kifejtenéd légyszi??

Nem a pasim lépett le a csajjal,ha arra gondolsz...

2011. márc. 16. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!