Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tudják, hogy maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudják, hogy maguknak mondanak ellent vagy magukat is becsapják?

Figyelt kérdés
Amikor kedves, szűz, vicces, aranyos pasit keresnek állításuk szerint, de egy bunkóval jönnek össze mindig.
2011. márc. 6. 19:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
én nekem kedves aranyos pasim van aki szüz volt mikor megismerkedtünk.. még mindig együtt voltunk.. szval a véleményem: hülye vagy
2011. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
szval szüz volt mikor megismerkedtünk, màr nem az de még együtt vagyunk :D *
2011. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed?:o
2011. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm aki úgy hazudott, hogy csak saját magánakXD Nem akarom elmesélni a történetemet, de tényleg van olyan amit a kérdező kérdez.
2011. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%

"Nők" "Amikor kedves, szűz, vicces, aranyos pasit keresnek állításuk szerint, de egy bunkóval jönnek össze mindig."


Szóval Mo összes nőjével személyesen beszéltél akik elmondták neked, hogy ők egy kedves, szűz, vicces, aranyos pasit keresnek de aztán eltelt X idő és az láttad, hogy egy bunkóval jönnek össze mindig.

Mennyi ideig tartott a kutatás?

Gondolom hatalmas munka lehetett több százezer nőt( ugye most csak a szinglikről beszélünk) megkeresni beszélni velük és figyelemmel kísérni az életüket, hogy levonhasd ezt a konklúziót. Ez valami egyetemi kutatás volt? Hmm?


Ha nem akkor ne általánosíts!! Nők...jó neked, hogy minden nőt ismersz Magyarországon..vagy az egész világon kutatásokat végeztél?..szerintem a nők nem a Katika meg a Zsuzsika az osztályból!

2011. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

na megjöttek a csajok és rögtön elkezdtek nyávogni.

tehát akkor magukat is becsapják.

2011. márc. 6. 20:06
 7/34 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Annyi különbség van, h nem mindig egy bunkóval jönnek össze, hanem aki külsőre bejön nekik. Ezek között lehet akár kedves és aranyos is, bár ritka, mert nekik nincs szükségük rá, h azok legyenek.
2011. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
:) Gondolom egy cserbenhagyott "kedves, szűz, vicces, aranyos pasi" vagy, aki most haragszik a világ összes nőjére, mert nem jött neki össze.:) Gyerek, inkább figyelj kikkel állsz szóba, és keress egy értelmes lányt. Nem itt kell sírni.
2011. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
ugyan az mint az elsőnél:)
2011. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
én bunkó vagyok a csajokkal és mindig van barátnőm, könnyen is ismerkedek.
2011. márc. 6. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!