Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak és nők miket vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak és nők miket vesznek "jelnek"? És léteznek egyáltalán ilyenek, vagy csak bebeszélik maguknak?

Figyelt kérdés

Folyton olvasom, hogy egy lány adjon jelet ha tetszik a srác. De a pasik állítólag ezekből nem szűrnek le semmit, nem értik őket. Akkor mégis miért csináljuk? :D És a férfiak milyen jeleket adnak, ha tetszik a lány? Vagy ők ilyet nem tudnak?


Elég amatőr kérdés, de kérlek ne poénkodjatok rajta.


2011. ápr. 4. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A férfiak felismerik ezek. Aki érti és tudja alkalmazni a non verbális kommunikációt, annak ezzel nincs gondja. 18 évesen talán még nem értik, de később garantáltan. A kiemelt figyelmet nem lehet nem észrevenni, aki pedig mégsem veszi észre, hát akkor kénytelen vaktában próbálkozni valakinél :)
2011. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A testbeszéd minden embernél jelen van.

A szemezés ügye az alap,odanéz majd elfordítja a fejét majd vissza,megigazítja a ruháját....

De nem szabad egy jelből ítélni hanem legalább 3-4 jelet kell fogni ahhoz hogy biztos lehess benne hogy bejössz neki.

2011. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
példákat is írhattok nyugodtan, hogy ki milyen "jelet" vesz észre a másikon :) fiúk, lányok egyaránt.
2011. ápr. 4. 09:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Én mindig tudok úgy nézni, hogy észrevegyék mi a helyzet, utána amikor elmegyek mellette, a szemem sarkából figyelem, hogy utánam néz-e. Általában odajönnek hozzám beszélgetni, abból is leesik, de szerintem a tekintet a leginkább mérvadó.
2011. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Néhány kedvesebb szó, figyelmesség, ami az átlagosnál több, már jelent valamit. A reakció pedig a kölcsönösségtől függ.
2011. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát igen a tekintet, szerintem a pasik többsége is túlzásba viszi,nem egyszer jártam már úgy hogy táncoltunk buliban, én meg csak simán elgondolkoztam vmin, csak néztem ki a fejemből xD és a fiúk azt hiszik h őket nézem,és akkor odajönnek, én meg megérek elmenekülni némelyik elől 20/L
2011. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
olvasd el : allan pease a testbeszéd c. könyvet nem sok 223 oldal ha nem más akkor legalább azt a kis részét ahol erről ír !!!:D
2011. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

pl nálam a barátnőm olyan jeleket adott a legelején, hogy honfoglalóztunk és egyszer egyszer egy veszélyesebb kérdésnél a kezét a kezemre tette, a fejét a vállamra hajtotta. Én meg néha rájátszottam, ha kiment mosdóba én vettem a pulcsim, bedezodoroztam magam, hogy pólóban dőljön a feszes izmaimra:P


De persze máskor is voltak felismerhető jelek...

Szóval mindenki szerintem szokott adni, max nem eszi az adó.

2011. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon nehéz kérdés. Sokat beszélgetek lányokkal ilyenekről. Ők sokszor mondják, hogy márpedig vannak ilyen jelek, szokták is alkalmazni. Általában viszont csak hüledezve nézek, hogy nekem ennyiből fel kellett volna ismernem? Lehet, hogy az én jelvevőmmel is vannak gondok, de nézzük csak a következő példát.

Szórakozóhelyen többször összenéz egy fiú és egy lány. Nem véletlenül, és nem csak elbambult, ahogyan azt egy előző válaszoló írta.

A fiú jóhiszeműen odamegy, csajozási szándékkal. A lány általában ebből annyit szűr le, hogy "jaj, de kedves, idejött beszélgetni". Mivel a fiú nem kérdez rá, és a lány konkrétan nem mondja ki, a fiú azt hiszi, hogy szabad a pálya, lévén, hogy ő ezzel a céllal ment oda, és egyelőre nem ütközött akadályba. A lány pedig csak beszélget egy kedves sráccal, ő ezt így gondolja. Aztán a végén jön mindkettő számára a nagy koppanás: a fiúnak elmondja a lány, hogy "ja, nekem van ám barátom". A lány meg értetlenkedik, hogy a fiú ezt honnan nem tudta, hiszen elvileg küldött jeleket erre vonatkozóan.

Nem olyan egyszerű ám rájönni. Mert a testbeszéd sokszor félrevezető tud lenni. Mivel egy lány megigazgatja a ruháját akkor is, ha van pasija, de közben megtetszik neki a másik fiú is...

Ezért én a konkrét szavak híve vagyok. Ettől persze megijed sok lány, sajnos.

2011. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, irjatok konkrét dolgokat ide.Mik is azok a jelek...Mert sokszor a csajok is elvárják hogy felismerd hogy ő jelez, pedig néma gyereket még az anyja se hallja...
2011. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!