Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak és nők miket vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak és nők miket vesznek "jelnek"? És léteznek egyáltalán ilyenek, vagy csak bebeszélik maguknak?

Figyelt kérdés

Folyton olvasom, hogy egy lány adjon jelet ha tetszik a srác. De a pasik állítólag ezekből nem szűrnek le semmit, nem értik őket. Akkor mégis miért csináljuk? :D És a férfiak milyen jeleket adnak, ha tetszik a lány? Vagy ők ilyet nem tudnak?


Elég amatőr kérdés, de kérlek ne poénkodjatok rajta.


2011. ápr. 4. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Volt, mikor nem vettem észre a szabad pálya jelzést sem.

Volt, mikor azt hittem, szabad a pálya, de mindent félreértettem.

Van egy lány, akivel a testbeszédünk néha hangos. Viszont ez már majdnem kapcsolat. Hiába az egyértelmű testbeszéd, ha nem ismered másikat. Nem tudhatod, az az ölelés baráti-e.

Ha tetszik egy lány, akkor oda kell menni és megszólítani. Hatékonyabb, mint várni, hogy egyszer csak jeleket küldjön.

Az egyetlen dolog, amit én "venni" tudok, az a kiemelt figyelem. Ha rendszeresen ír, felhív, stb. akkor biztosan érdeklem.

2011. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Épp a napokban jött fel egy ilyen téma 2 haver csajjal, éspedig ők azt állitották, hogy elegük van, hogy mind jönnek srácok oda az asztalukhoz.Elvárják azt, hogy egy srác szépen várja meg a jeleket, legyen ez szemezés, mosoly...és csak utánna menjen oda.Voltam úgy is, hogy a csaj kedves volt hozzám,kérdezösködött és a végén randizni akartam vele, mire ö le volt döbbenve, hogy félreértettem a viselkedését vagy mi van.Sok esetben nem kezdeményezek, amig nem egyértelmüek a jelek...és ez ritkabb.
2011. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Olyan is volt, hogy egy csaj egyszer nézett meg a szembelevő asztaltól és utánna többet nem is nézett felém egész este.Mikor készültek elmenni és fizetni pont ott mentem el mellettük és nem szólitottam le a csajt, mert kevés jel volt ez nekem.Utánna meg hallottam, ahogy hülyéznek.Ezek a nők.
2011. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A híres jelek csak a nők számára érthetőek. Pl. ha felhúzza az egyik szemöldökét, vagy elfordul fél oldalt, akkor már egyből tudnunk kéne, hogy elsöprő szerelemre gondolnak? Sokan írták, hogy sokszor teljesen félreérthetőek ezek a jelek, mert lehet, hogy csak hülyít, unatkozik, vagy így akarja féltékennyé tenni a barátját.
2011. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
múltkor velem az történt, hogy egy sráccal összeakadt a tekintetünk, kis mosolygás is volt, aztán fél óra mulva láttam táncolni, nem volt messze tőlem, de sztem a barátnője volt, nagyon ugy viselkedtek, ölelgették egymást, talán csókolóztak is, és miután elindultak ki a tömegből, a srác olyan durván megfordult, teljes testtel és rám nézett, és gazából nem tudtam mire vélni ha most barátnője is van, szóval ez most akkor jel volt?
2011. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én jeleimet fogni szokták :) Szerintem eddig csak egy hapsi értette félre, de ő azóta is. Találkozunk ritkán, mindig véletlenszerűen és engem iszonyúan emlékeztet valakire, van benne valami, mintha ismerném már, ezért mindig nézem és ő mindig viszonozza mosoly nélkül. Imádom a szemkontaktusát.
2011. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!