Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 20éves fiúk, milyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20éves fiúk, milyen lányt keresnek maguknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Amilyeneket álmainkban szeretnénk így 20 évesen az a tipikus MILF.


Amúgy kedveseket, aranyosakat, szépeket.

2011. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mind barna hajút, kék szeműt, 164 centis, 57 kilósat keres, aki szombatonként sokáig alszik, nem szeret mosogatni, de a kedvenc színe a piros, és szívesen csinál nekik egy szendvicset. Szóval ha valamelyik nem stimmel rád, akkor buktad, örök életedre egyedül maradsz, de minimum nem 20 éves párod lesz sosem. Ha összeszedsz egy 19 évest, az rögtön elhagy, ahogy 20 lesz.
2011. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
mér kérdezed? te egy 20 éves csaj vagy?:)
2011. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

:P a 18:28-as válasza majdnem stimmel rám.:D

AM, mindegyik másmilyet keres.:)

2011. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert szeretnék kicsit általánosítani. 21éves lány vagyok, volt már pasim, de az olyan pasik akik nekem tetszenek soha nem jön össze velük...:( meg többször hallottam h nem úgy viselkedek mint egy ilyen korú lány, ezért vagyok rá kíváncsi, hogy milyn lányokat szeretnek általánosságban
2011. júl. 9. 18:32
 6/21 A kérdező kommentje:
am nem külsőségeket kérdeztem ;)
2011. júl. 9. 18:33
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedves, törődő, egészséges ego, nem buta, kompromisszumokra képes, hűséges, ép máj/vese :P

Hirtelen ennyi jutott eszembe, amik fontosabbak.

23F

2011. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Legyen szép, lehet akármennyire tündéri, ha nem tetszik külsőre akkor teljesen mindegy. Egyébként legyen kedves, aranyos, okos, illedelmes, családcentrikus, ne járjon discoba, ne igyon, ne dohányozzon és legyen mindig pontos.

Lehet, hogy kissé nagyok az elvárások...de ez van :(:(

20/f

2011. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Legyen megértő, lehessen vele rendesen dumálni, ne hisztizzen sokat, szeressem és ő is szeressen, legyen sportos, és kedves.

Nálam ez lenne az álomcsaj:P

20/F

2011. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Legyen sportos, jó humorú, de azért néha el lehessen vele beszélgetni komoly témákról is, álljon pozitívan a dolgokhoz, ne dohányozzon, ne járjon discoba és ne féljen mellettem az autóban.

20f

2011. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!