Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyesek hogy engedhetik meg...

Egyesek hogy engedhetik meg maguknak, hogy mindig új ruhát vegyenek a babának, és mindenféle új játékokat? Pl 23 000-ért játszószőnyeget. Ilyen jól keresnek az apukák?

Figyelt kérdés

Mi sem vagyunk csórók, a férjem vállalkozó, de én akkor is ott spórolok ahol tudok. Turiban vásárolok, és eszembe nem jutna 23-ért játszószőnyeget venni. Ennyi pénzük van az embereknek, vagy ennyire szórják? Én is mindent megadok a babámnak, rengeteg ruhája és játéka van, nem sajnálom tőle a pénzt, de pl egy játszószőnyeget kb 3 hónapig tud használni...

Ti melyik táborba tartoztok?


2009. szept. 7. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én abba a táborba, aki megveszi a 23 ezres játszószőnyeget és a méregdrága márkás ruhákat használtan, olcsón :-D
2009. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Szintén drága cuccok olcsón!:)
2009. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jó minőségű cuccokat veszek nagyon olcsón.
2009. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
szintén: amit csak lehet, turizva/teszveszelve stb. vagy nagyiktól ajándékba, ha épp vmi ünnep jön.
2009. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Így van, én is a jó minőségűt veszem olcsón, de mégis sok olyat hallok, akik mindig újat vesznek.
2009. szept. 7. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
És az neked hol fáj? Ha nem irigyled őket akkor mit törődsz velük? Ártanak neked? Nincs gyerekem szóval nem tartozok egyik csoportba sem de miért kell feltenni ilyen lázító, szügségtelen kérdést? Mindenki annyit költ amennyit tud és akar.
2009. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi amit tudtunk, megvetettünk ajándékba: hintaszék, hordozó, utazóágy, etetőszék..., így a játszószőnyegnek nem néztem az árát, bár én olyat vettem, amit nem pár hónapig használhat (IKEÁs). Igaz nem 23 ezer, csak 8. Ruhákat sokat kaptunk, és örököltünk is a hugomtól. Bár sok ruhát veszek nekik és nekünk is, mert gyorsan nől babócám. De mindig figyelem az árakat. Holott, szerencsére mi sem állunk rosszul, de ugyanúgy figyelem az akciókat a kozmetikára és a pelusra is.
2009. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

és kitől vennék meg a használt, olcsó, márkás cuccokat olyan sokan, ha nem lennének olyanok, akik mindezt drágán, újonnan is megveszik? :-)

Én sem szórom a pénzt, de mindent újként veszek meg a gyereknek. Nem vagyok híve a használt dolgoknak. talán azért, mert néhányszor próbáltam és csalódtam. Mondjuk én elteszek mindenét, majd jó lesz a tesónak.

Játszószőnyegről annyit, hogy én is megvettem 22-ért a fiamnak. használta kb 2 hónapot, eltettük. majdnem egy éves, a minap elővettem. félórákat játszik vele. igaz, hogy teljesen másképpen, mint ahogy azt kisbabaként csinálta, de lefoglalja.

nincsen ezer játéka. ami van, azt cserélgetem. egyik héten egyik kupac, másik héten másik kupac játékot kapja meg. így jobban örül neki, szinte újként a másik felének mindig!

2009. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó mond valamit!

Még jó,hogy vannak olyanok akik megveszik a drágát,hogy mi megvehessük tőlük olcsóbban!


Köszi nektek!

2009. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Én leginkább azt nem értem, hogy ez miért fontos? Nem tökmindegy, hogy ki, mire, mennyit költ? Igen, szerintem sokan megtehetik, hogy még akár ennél drágább játszószőnyeget vegyenek, sokan nem tehetik meg, sokan meg nem tehetik meg, de mégis megveszik, mert a gyereknek mindent megadnak még akkor is, ha utána már csak zsíroskenyeret esznek a következő fizetésig. Nekem nem fáj, ha valaki sokat költ hülyeségekre feleslegesen, ha van miből, de az sem zavar, ha valaki turkálóból szerzi be a gyerekruhákat. Én sosem veszek használt ruhát a gyerekemnek, mert magamnak sem szoktam, valahogy valamiért nem, viszont nagyon figyelem az árakat, keresem az akciókat, sok ruhácskát veszek a Tescoban pl. Abszolút középkategóriásak vagyunk különben, nem telik luxusra, de nem szenvedünk hiányt semmiben, szerencsére.
2009. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!