Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyesek hogy engedhetik meg...

Egyesek hogy engedhetik meg maguknak, hogy mindig új ruhát vegyenek a babának, és mindenféle új játékokat? Pl 23 000-ért játszószőnyeget. Ilyen jól keresnek az apukák?

Figyelt kérdés

Mi sem vagyunk csórók, a férjem vállalkozó, de én akkor is ott spórolok ahol tudok. Turiban vásárolok, és eszembe nem jutna 23-ért játszószőnyeget venni. Ennyi pénzük van az embereknek, vagy ennyire szórják? Én is mindent megadok a babámnak, rengeteg ruhája és játéka van, nem sajnálom tőle a pénzt, de pl egy játszószőnyeget kb 3 hónapig tud használni...

Ti melyik táborba tartoztok?


2009. szept. 7. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
azt a rejtélyt oldja meg nekem valaki, hogy miért kell lepontozni? nem minősítettünk senkit, csak azt írtuk le, mi hogyan csináljuk...
2009. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, nem is értem ennek mi értelme van.

köszi a válaszokat!

2009. szept. 8. 08:08
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abba aki megvesz mindent. 3 hónapos a babám. Menő ruhák, nike szabadidő, puma cipő stb. Én is ilyenekbe járok talán azért veszem meg neki a drága cuccokat.De én angliában élek, azal nem hasonlitható össze az itteni kereset az otthonival.
2009. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ehez semmi kozod sincs. hogyhogy "hogy engedhetik meg maguknak?". mert van annyi penzul es ra is szanjak. ennyi. mindenki addig nyujtozzon ameddig a takaroja er.
2009. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent megveszünk a lányainknak, legyen az drága ruha vagy játék. Ezeket nem szoktuk nagy dobra verni és nem mutogatjuk mindenkinek, hogy nézd, ezt 30.000Ft-ért vettük. Éppen ezért bánt, hogy sokan ez miatt piszkálnak. Miért kellene rosszul éreznünk magunkat az miatt, hogy valakinek nem futja drága dolgokra? Talán mi tehetünk róla? Nekünk sem szokásunk más pénztárcájában turkálni, a mi anyagi helyzetünkhöz sincs senkinek semmi köze. Lassan már ott tartunk, hogy bűntudatot kellene éreznünk azért, mert mi mindent meg tudunk adni a gyerekeinknek.
2009. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!