Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 20éves fiúk, milyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20éves fiúk, milyen lányt keresnek maguknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szépet és gazdagot :D
2011. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Némát az árvaházból. Se duma, se anyós.

Amúgy kedves, mosolygós, vidám, bújós, nem dizsiis, vedelős, cigizős.

2011. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Hát csakis! sexre:) átlagban, de füg mien családi körülményekközt nevelkedik egy szegény fiu de jol nevelt simán tiszteli a lányt ha meg nem jol nevelt lehet szereti de nem tiszteli, egy gazdag ugyan igy ha okosan nevelt tudja mi kell egy nönek ha nem jol nevelt akkor locsics, amugy is általában nem autodidaktok a pasik igy hát legtöbbje ugyan azt adja amit szüleitöl látott szoval ha a pasi othon lásaa annya kap a szájára ö is ezt tuvább viszi azt hiszi ez normális de 20 évesen nem kéne téged ez érdekejen szorakozz van idöd komolyabb kapcsolatra nem kell el sietni
2011. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

A csajoknak először is azt kellene megérteni, hogy ha a srác kinyalja a s*ggedet (ha nem akkor dobjad a g*cibe!)akkor te ne csak annyival köszönd meg, hogy szexeltek. A szex az alap dolog és nem fizető eszköz. Te is nyald ki a s*ggét! A csajok annyira tudják mondani, hogy mik a bajaik a srácokkal, csak nem veszik észre, hogy azoknak mit el kell viselniük tőlük. Szóval figyelj oda az elvárásaira, de nem kell megjátszanod magad, ne figyelj az ilyen legyél kedves, megértő stb. közhelyes baromságokra. Ha véleményed van akkor azt mondd ki. (kivéve, ha szőke vagy :D, csak vicceltem, maradjunk annyiban, ha hülye vagy akkor inkább csak helyeselj XD) Nem utálunk jobban semmit a buta libáknál. Lehessen az asszonnyal beszélgetni és ne csak arról, hogy mi történt vele aznap, vagy mit látott valamelyik filmben. Na meg az se hátrány, ha nem csak a saját poénunkon kell nevetnünk, jó az ha megnevetteted a srácot. Érd el, hogy olyan ragaszkodást érezzen irántad mint egy testvér iránt (és nem úgy értem, hogy gondoljon rád úgy mint egy testvérre, mert az gáz). Ja és ha valami bajod van vele, akkor ne várd meg, hogy kitalálja mi a bajod, mert a közhiedelemmel ellentétben nem vagyunk gondolat olvasók. Szóval a lényeg az egyensúly. Ne csak azt várd, hogy boldoggá tegyen, hanem te is tedd azzá, meg fordítva: Ne csak arra figyelj, hogy boldoggá tedd, hanem érd el, hogy boldoggá tegyen. Kb. ennyi szerintem a lényeg, a kivitelezés meg a te dolgod.


Nem tom, amúgy ezek szerintem alap dolgok, de sok csaj mégsem tudja, ha nem ilyenekre gondoltál akkor bocs.

2011. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi:) ez hasznos!!
2011. júl. 14. 08:23
 16/21 anonim ***** válasza:
akinek puncija van (vagy futyije, izles szerint)
2011. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

igen,de legalább 2 legyen belöle,hogy naponta 2x

jo legyen vele az ágyban vagy autoban vagy a szalmakazalban..akárhol csak 2 legyen naponta

2011. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hát közeljövőben lesz vége egy kapcsolatomnak, mert nem voltam elég "romantikus" :/. amugy nekem fontos hogy olyan stílusú legyen, mint én. nem szeretném ha ilyen diszkós műpics@ lenne. ne vesse el az alkoholt mert azt én sem vetem el, de azért ne cigizzen :D. legyen kedves, megértő, aranyos, bújós és persze szép legyen külsőre (bár az relatív).
2011. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Juhász Atesz válasza:
Írj rám privátban, és megmondom, hogy milyen az akit általánosságban keresünk:D Legalábbis én:)
2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ne du@jon félre minden egyes alkalommal amikor csak lehetősége nyílik rá...-) Pláne ne kíváncsiságból!...Máris túl sokat kívántam......:PP
2011. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!