Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Van egy lány akivel nagyon jó a kapcsolatunk...akárki látna minket azt hiszik hogy együtt vagyunk(sokan szóvá is tették). De a lány még nem szeretne barátot magának mert még fiatalnak tartja magát...16 éves. Én ezt megértem és gondoltam hogy várok rá. De mikor elő kerül a téma hogy ő meg én együtt legyünk ha szeretne barátot akkor olyan mintha meglenne ijedve. Azt mondja hogy boldog ha velem van, legjobban érzi magát meg a legjobb vagyok akivel eddig találkozott. DE azt érzi hogy nem lennénk jó pár..nem tudja hogy miért de ezt érzi. Elég nagy távolság van köztünk, ő hollandiában lakik de ez nem gond ő is tud jönni elég sűrűn meg én is tudok menni. Szerintetek mit csináljak? Meg van ijedve vagy miért mondhatja azt hogy később se lehet több...de nem tudja rá a választ hogy miért, de ezt érzi. Én meg már teljesen kikészülök...:S Elfelejteni nem tudom...Adjak időt...egy darabig ne beszéljünk vagy mit csináljak?? Én várok rá éveket éveket is ha kell...de mit csináljak?

Normális válaszokat várok...


2011. febr. 28. 11:48
1 2 3
 21/29 napietus ***** válasza:
dehogy is, ezt nem mondtam! haverkodjatok, ahogy eddig. csak azt akartam mondani, hogy ne éld bele magad abba, hogy ebből lehet bármi is a barátságon kívül. élvezzétek nyugodtan egymás társaságát, de ne gondolj rá úgy mint nőre (úgymond tilos vad. mintha a testvéred lenne).
2011. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
értem
2011. febr. 28. 14:51
 23/29 anonim válasza:
50%
szia én anyit akkarok a 14 éves barátnődet nem nikinek hívják?
2011. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
szia nem és nem 14 éves hanem 16..:)
2011. febr. 28. 15:08
 25/29 A kérdező kommentje:
miért? hasonló helyzet??
2011. febr. 28. 15:09
 26/29 anonim ***** válasza:
szerintem legalább 2 hétig kéne ezt játszanod h amikor hív valahova találj valami kifogást h nem érsz rá,meg nem mész msn-re meg ilyenek.ne mindíg utasítsd vissza,meg ne tűnj el teljesen az életéből,csak lássa és érezze azt h nem csak körülötte forog a világ.meg ajánlatos lenne talán egy picit féltékennyé tenni.hidd el ez hatni fog.
2011. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
aha ebben is van igazság...szerintem ez is ki lesz próbálva, köszi a hozzászólást..:)
2011. márc. 1. 21:20
 28/29 anonim válasza:
ja nem hasonlo peroblémám van csak azt hittem ismrem a csajt de akkor én olvastam rosszul bocs
2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
jahh okés...nem gond
2011. márc. 3. 19:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!