Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Van egy lány akivel nagyon jó a kapcsolatunk...akárki látna minket azt hiszik hogy együtt vagyunk(sokan szóvá is tették). De a lány még nem szeretne barátot magának mert még fiatalnak tartja magát...16 éves. Én ezt megértem és gondoltam hogy várok rá. De mikor elő kerül a téma hogy ő meg én együtt legyünk ha szeretne barátot akkor olyan mintha meglenne ijedve. Azt mondja hogy boldog ha velem van, legjobban érzi magát meg a legjobb vagyok akivel eddig találkozott. DE azt érzi hogy nem lennénk jó pár..nem tudja hogy miért de ezt érzi. Elég nagy távolság van köztünk, ő hollandiában lakik de ez nem gond ő is tud jönni elég sűrűn meg én is tudok menni. Szerintetek mit csináljak? Meg van ijedve vagy miért mondhatja azt hogy később se lehet több...de nem tudja rá a választ hogy miért, de ezt érzi. Én meg már teljesen kikészülök...:S Elfelejteni nem tudom...Adjak időt...egy darabig ne beszéljünk vagy mit csináljak?? Én várok rá éveket éveket is ha kell...de mit csináljak?

Normális válaszokat várok...


2011. febr. 28. 11:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
hátha kialakul később valami...nyáron nagyon sok mindent fogunk együtt csinálni...remélem akkor megfogja valami
2011. febr. 28. 12:03
 12/29 A kérdező kommentje:

12:02 nem tudom a lányokat tényleg nehéz megérteni:)

meg ha van egy lány akkor olyan mintha féltékeny lene kérdezi ki az, ismeri-e miért beszélek vele meg miről...stb

2011. febr. 28. 12:05
 13/29 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy szívatna, nem olyannak ismertem meg, még sose hazudott mindig mindenben én vagyok az első ha egy fiúval találkozik azt is mondja este rögtön hogy mi volt..
2011. febr. 28. 12:11
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Játszik...Veled.Ez van.Nem akar semmit,mégis találkozni akar,kicsimnek hív.Azért,mert tetszik neki,hogy futsz utána,mint a félőrült.Jót tesz az egójának.Nem akar veled lenni,csak jó neki,ha dicsérgetik.Mint mindenkinek.A lányok ilyenek.Törődj bele.

16/L

2011. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...elgondolkodtatók.

néha azon gondolkozom, hogy hogy lehetek egy ekkora fasz...:(

elnézést a kifejezésért...

elfelejteni nem tudom, más lányt keresni nem tudok... ez egy hatalmas patt helyzet.

Azt hogy nem beszélek vele egy darabig megpróbálom de nagyon szar érzés hogy tudom hogy vár msnen tudnék vele beszélni de nem megyek...:(

Megvárom a nyarat akkor sok időt fogunk együtt tölteni. Addig lefoglalom magam...gyúrok, suli, haverok...meg beiratkozok egy angol nyelvtanfolyamra az is lefoglal legalább....

remélem változni fog valami

2011. febr. 28. 13:32
 16/29 A kérdező kommentje:
van még valakinek ötlete? hogy mit csináljak vagy jól csinálom-e amit csinálok??
2011. febr. 28. 14:08
 17/29 napietus ***** válasza:
fenti ötletek, amiket írtál, jók. az a fontos, hogy ne görcsölj, hagyd történni a dolgokat. lehet, hogy ő lesz életed párja. meg az is lehet, hogy 10 év múlva már a vezetékneve is nehezen jut majd eszedbe. akár így, akár úgy alakul, csak lazán, ez a lényeg :)
2011. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
de ez olyan kegyetlenül szar...:'(
2011. febr. 28. 14:42
 19/29 napietus ***** válasza:
ja, és ne nyafogj, mint egy kislány, mert nem vagy az. nem jó, persze. miért, a fogkőleszedést élvezed? nalátod...de belehalni nem fogsz.
2011. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
akkor csináljam azt hogy nem hívom msnre, smst se írok és ha ő hív akkor nem érek rá?? és kb meddid?
2011. febr. 28. 14:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!