Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Van egy lány akivel nagyon jó a kapcsolatunk...akárki látna minket azt hiszik hogy együtt vagyunk(sokan szóvá is tették). De a lány még nem szeretne barátot magának mert még fiatalnak tartja magát...16 éves. Én ezt megértem és gondoltam hogy várok rá. De mikor elő kerül a téma hogy ő meg én együtt legyünk ha szeretne barátot akkor olyan mintha meglenne ijedve. Azt mondja hogy boldog ha velem van, legjobban érzi magát meg a legjobb vagyok akivel eddig találkozott. DE azt érzi hogy nem lennénk jó pár..nem tudja hogy miért de ezt érzi. Elég nagy távolság van köztünk, ő hollandiában lakik de ez nem gond ő is tud jönni elég sűrűn meg én is tudok menni. Szerintetek mit csináljak? Meg van ijedve vagy miért mondhatja azt hogy később se lehet több...de nem tudja rá a választ hogy miért, de ezt érzi. Én meg már teljesen kikészülök...:S Elfelejteni nem tudom...Adjak időt...egy darabig ne beszéljünk vagy mit csináljak?? Én várok rá éveket éveket is ha kell...de mit csináljak?

Normális válaszokat várok...


2011. febr. 28. 11:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben nem várnék rá,miután megmondta h később sem lehet semmi.és szerintem nem egy kapcsolattól van megijedve hanem te nem kellesz neki.jól érzi magát veled,meg szeret mint barátot,de ennyi.ezt el kell fogadnod.sajnálom.
2011. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
de azt mondja hogy a legjobb vagyok neki, sose találkozott még ilyen fiúval mint én...de ezt érzi és ő se tudja hogy miért...
2011. febr. 28. 11:52
 3/29 napietus ***** válasza:
100%
nézd, a szerelem vagy van, vagy nincs. ezt erőltetni nem lehet. persze előfordulhat, hogy később ez kialakul, de nem tuti. én pl...úristen, szóba nem állnék azzal, aki 16 éves koromban tetszett :P:D ugyanakkor a férjemet is ismretem már akkor, de sosem gondoltam úgy rá (és ő sem rám), csak évekkel később.
2011. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha tényleg ezt érezné akkor összejönne veled.legalábbis én összejönnék azzal a pasivel akivel kapcsolatban ezt érzem.első voltam.
2011. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
lehet...ő nem akar engem "elhagyni"...én se akarok ezzel a "kapcsolattal" felhagyni, találkozni akar mindig meg minden nap beszélünk órákat fél 2ig néha tovább is...és ha hagyom kicsit leülni ezt a témát akkor lehet rá esély hogy később bármi lehet még?? mert ő ezt most gondolja így de később nem tudni hogy mi lesz és most se tudja a választ hogy miért érzi ezt de csak néha érzi...(ő mondta)
2011. febr. 28. 11:56
 6/29 anonim ***** válasza:
28%
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2011. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
ezt érzi és ki is mutataja...kicsimnek hív...meg stb...minden nap beszélni akar
2011. febr. 28. 11:58
 8/29 napietus ***** válasza:

akkor sem kell nyomulni, mert az fárasztó. ha kialakul, kialakul, ha nem, nem. nem kell hülyeségeken görcsölni.


u.i.: nekem meg tatár bifszteket, én azt szeretem :P

2011. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

én nem nyomulok...csak néha erre terelődik a beszélgetés...

várok..mást nem tudok csinálni

2011. febr. 28. 12:02
 10/29 anonim ***** válasza:
az nem fordult még meg a fejedben h ez a lány szivet téged?kicsimnek hív meg állandóan veled akar lenni,közben meg azt mondja h nem akar tőled semmit.pedig tudja h te oda vagy érte.ha tényleg nem akar tőled semmit akkor visszafoghatná magát,és nem kéne húznia a fejedet.én a helyedben azt tenném h amikor keres,mond azt neki h nem érsz rá,vagy valami.ne ugorj mindíg amikor talizni akar.tarts tőle egy kis távolságot.tűnj elérhetetlennek.ez a lányokra is hatásos nem csak a pasikra.és ha ettől sem jön rá arra h kellesz neki akkor tényleg hagyd.első voltam.
2011. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!