Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, ha a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. A párom saját bevallása szerint nagyon szeret, de két dolgot nem tud elfogadni bennem, az egyik az, hogy hosszú a hajam, a másik az, hogy van egy macskám a lakásban. Most válaszút elé állított. Azt mondta, bármennyire is szeret, meg kell tennem neki azt, hogy levágatom a hajam és megválok a cicámtól, ha vele akarok maradni, mert ha nem akarom ezt megtenni, akkor az azt jelenti, hogy nem akarok neki megfelelni, és az elég baj, mert akkor másról se lehet majd engem meggyőzni, és nem hadakozni akar majd a házasságában.

A hajamat sok évig növesztettem, úgy is mondhatnám, hogy ez az ékem, alig vártam, hogy megnőjön, szinte sírva kértem, hogy ne kérjen tőlem ilyen áldozatot. Mondta, hogy nem áldozatot akar kérni tőlem, de ha nem teszem meg, elgondolkozik a folytatáson. A cicám meg szintén tisztán van tartva, őhozzá már nem is engedem a szerencsétlen kis állatot, pedig nagyon szeretne bújni, hízelegni, de nem megy, sehogy se megy a dolog.

Nagyon rosszul érzem magam. Ti mit tennétek? Nekem mindent megér ez a férfi, nagyon szeretem őt, ezért most valahányszor erre gondolok, bőgök. Választanom kell közte és az általam szeretett dolgok közt, és nem tudok.


2011. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lesz elég. Kiherélés, az igen:D
2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva talán inkább a cicát választanám:D

ha igazán szeret, elfogad ezekkel a "hatalmas" hibákkal.

2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

Úramatyám. ez nagyon gáz. Nehogy levágasd a hajad!

Én sosem voltam rövid hajú,középhosszú a hajam, mikor összejöttem a pasimmal akk is ijen volt és 2 éve vagyunk együtt. Sokszor kérte h vágassam le meg göndörítsem be. Végül azt válaszoltam, hogy ha nem tetszem neki így akk keressen magának göndör rövid hajú csajt. Mert én önmagam akarok lenni és nem átváltozni az ő ideáljává. lehet keresni mást én ijen vok és kész!

Ne hagyd h elnyomjanak! Ha ő nem akar szenvedni a házasságban s ezér ijeneket kér akk az tuti h te szenvedni fogsz egész életedben! és a házasságból már nem lehet kilépni ugyh mst legyél észnél!

2011. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy vadparaszt, vágd ki nemes egyszerűséggel mint macskát üríteni!!!

Ez a későbbiekben is terrorizálna - felejtsd el nagyon gyorsan!

2013. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Még ha jó oka lenne ezeket követelni. De hogy a szolgalelkűségeként jeleként kellene feláldoznod magad...
2013. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
szolgalelkűséged
2013. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!