Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, ha a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. A párom saját bevallása szerint nagyon szeret, de két dolgot nem tud elfogadni bennem, az egyik az, hogy hosszú a hajam, a másik az, hogy van egy macskám a lakásban. Most válaszút elé állított. Azt mondta, bármennyire is szeret, meg kell tennem neki azt, hogy levágatom a hajam és megválok a cicámtól, ha vele akarok maradni, mert ha nem akarom ezt megtenni, akkor az azt jelenti, hogy nem akarok neki megfelelni, és az elég baj, mert akkor másról se lehet majd engem meggyőzni, és nem hadakozni akar majd a házasságában.

A hajamat sok évig növesztettem, úgy is mondhatnám, hogy ez az ékem, alig vártam, hogy megnőjön, szinte sírva kértem, hogy ne kérjen tőlem ilyen áldozatot. Mondta, hogy nem áldozatot akar kérni tőlem, de ha nem teszem meg, elgondolkozik a folytatáson. A cicám meg szintén tisztán van tartva, őhozzá már nem is engedem a szerencsétlen kis állatot, pedig nagyon szeretne bújni, hízelegni, de nem megy, sehogy se megy a dolog.

Nagyon rosszul érzem magam. Ti mit tennétek? Nekem mindent megér ez a férfi, nagyon szeretem őt, ezért most valahányszor erre gondolok, bőgök. Választanom kell közte és az általam szeretett dolgok közt, és nem tudok.


2011. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy te pedig egy olyan házasságban nem tudnál élni, ahol elnyomva éreznéd magad. És én a helyedben azt is megkérdezném tőle, hogy most akkor a hajadba szerelmes, vagy beléd.

Ne hagyd magad... szerintem.

2011. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám a srácot.Úgy szeressen ahogy vagy, hosszú hajjal macskával.Szerintem ez nem kérdés, hogy mit csinálj.Mond meg neki, hogy vagy elfogad így, vagy szedje a sátorfáját.
2011. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Vágd ki a pasidat, szerintem van egy kis zakkanása.

Bárki bármit mond a hosszú haj szép, a macskát meg el lehet viselni.

2011. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 szamóca. ***** válasza:
100%

válaszút? én nem állítanám válaszút elé. ezek után nálam egy útja lenne, és az kifelé vezetne. nem azért mert a macskám fontosabb. de ha fontos vagyok neki megérti. Itt nem olyan dolgokról van szó amik tényleg zavarhatnák... ha valaki szeret nem közli veledh ogy ha nem vágatod le a hajad elhagy.

itt nem arról van szó hoyg nem érné meg az áldozat hogy a szerelmed veled maradjonn, hanme hogy aki megérdemli hogy szeresd az nem kér ilyet, nem így. mondhatja h jah obb lenne, de nem válaszút elé....ennyire nem zavarjhatja....inkább ezen godnolkozz el...

2011. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
51%
Necces szitu. Persze most könnyű azt mondani, hogy dobd ki a srácot, mert nem értékel blablabla, csak éppen ezt egy dolog itt irkálni, meg egy másik megtenni. Valahogy azért puhítani kellene rajta.
2011. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban nem neki kell megfelelj.

Az én barátomnak kutyája van és allergiás vagyok a kutyaszőrre.

A hajadat ne vágd le sztem, de ez az én véleményem.

2011. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hagynám, hogy parancsoljon. A macskát azt megértem, ha allergiás rá vagy utálja. De azt hogy hajad vágd le....ha megkér valamire az jó és ha te akkor se szeretnéd, de ő döntés elé állítson akkor az baj:S
2011. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki,hogy ez igy nem mehet tovább.
2011. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
A hajamat levágni pillanatnyilag olyan lenne számomra, mintha a karomat vágnám le. NAGYON FÁJ! Most néztem vissza egy pár fényképemet, szerintem nagyon szépre nőtt, mindig ilyenre vágytam. Kopasznak, rútnak érezném magam rövid hajjal. De ő csak azt hajtogatja, hogy nem magamnak és nem a többi embernek, hanem egyedül neki kell megfelelnem.
2011. jan. 2. 23:12
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
A hajad mindenképp tartsd meg, nehogy levágasd miatta, bár a macskát én se szeretem lakásban...de hogy ilyet kérjen tőled! ez felháborító! szóval szerintem, mond meg neki, h ezt nem kérheti tőled,mert ha most ilyet csinál, később mégtöbb mindent fog követelni! úgyh beszéljétek meg, de ha nem hajlandó elfogadni téged így szakíts vele Te, nehogy még neki álljon feljebb!
2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!