Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek a párotok kedvéért...

Megtennétek a párotok kedvéért, hogy nem mentek el osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy nem örülnek neki!
2010. ápr. 16. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt az időt vele tölthetném, akkor szerintem megtenném, igen.
2010. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem, ha erre egy fél éve kellett volna válaszolnom vagy egy éve, akkor minden további nélkül.
2010. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

Ha lenne párom

nem mennék el osztálykirándulásra

2010. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem örülne a párod, hogy elmennj az osztályoddal kirándulni?

Ha még iskolába járnék, és ilyet kérne tőlem a párom, mondanám neki, hogy bocs, de elmék a kirándulásra, ha ez téged zavar, akkor azt tudom sajnálni.

Nem csak a párod létezik a világon, más jellegű kapcsolatokra is szükséged van, és egymás nélkül is tudnotok kell lélegezni, bulizni, jól érezni magatokat.

Szerintem mennj el arra az osztálykirándulásra, és érezd jól magad! Majd esténként felhívod egy 5 percre.

27L

2010. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Párom kompromisszumképes, hálistennek, én mindig azt mondom, h együtt döntünk, de ha valami abnormális dolgot talál ki, ami velem kapcsolatos, akkor én döntök, aztán majd feldolgozza. Mekkora marhaság, h miatta ne menj osztálykirándulni. Miért? Együtt lesztek még sokáig, csomó időtök lesz még. Ha meg "nem enged el", akkor tojd le a fejét, nehogy már korlátozzon! Hacsak nem valami nyomós indok, pl beteg, vagy depis vlmi miatt, stb...
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mehettem kirándulni mert azt hitte hogy egy ringyó vok hogy ott megcsalom!

Sajna kihagytam a kirándukást!

2010. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó és azóta is együtt vagytok?

2010. ápr. 16. 22:36
 8/22 anonim ***** válasza:

Együtt vagyunk azóta is!

3év 8hónapja!

2010. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tenném meg. Ki ő, hogy beleszóljon ebbe??? Osztálykirándulások mindig felejthetetlen élmények. Mégis miért nem örülne??? Nyaralni is elmennék nélküle. Irtózom a betegesen féltékeny emberektől. Mire jó ez? Nehogymár ezért kihagyd!
2010. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Ki ő? Elvileg életed szerelme...
2010. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!