Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek a párotok kedvéért...

Megtennétek a párotok kedvéért, hogy nem mentek el osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy nem örülnek neki!
2010. ápr. 16. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és életed szerelméért lemondasz a kirándulásos élményekről. Középiskola könyörgöm és akkor élete szerelme, aki már most eltiltja az ilyen élményektől? Engem a férjem sem tántoríthatna el, velem egyszer játszanák el, ezt a beteges féltékenységi reakciót, meg nem mehetek sehová. Nem vagyok a kalitkába zárt madara, hogy ő mondja meg mit csinálhatok és hová megyek, attól, hogy van párkapcsolat, még van magánélet is, vannak barátok, ismerősök és őket sem kell hanyagolni.
2010. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj az lenne a legnagyobb butaság, ha nem mennél el!

Középsuliban, amikor ballagás után mentünk az utolsó osztálykirándulásra néhány lány azért nem jött el, mert a párjuk nem engedte... Ez milyen már...

Az én barátom sem örült, miután hazajöttem még napokig durcizott. Dehát ez van, vele még azóta is együtt lehetek bármikor, de egy utolsó osztálykirándulást már nem lehet bepótolni. Egy pasi engem amúgy se akarjon irányítani, nem vagyok a szolgája, hogy mindig a kedvére tegyek... Igenis kell egy kis kikapcsolódás!

2010. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a paik cserélödnek visszont az osztálykirándulás emléke örök. Ne függj egy pasitól a te életed, légy önálló éld az életed.
2010. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom mindig biztat, hogy menjek ha olyan buli van ahova Ő nem tud jönni vagy épp nem hívták mert pl. csajbuli. Úgy gondolja, helyesen, hogy kell legyen életem és kapcsolataim rajta kívül is. Nyilván baráti kapcsolatokról van itt szó.

Amúgy meg ha meg akarod csalni megcsalhatod máskor máshol is, ha meg nem akkor a kiránduláson se. Ennyi. Bizalom nélkül nem lehet jó egy kapcsolat. Közhelynek tűnik pedig igaz!

2010. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg !!!! Egyszer az életben hallgattam a saját fejemre és a saját jókedvemről és szórakozásomról nem mondtam levki miatt, és boldogabb vagyok mint valaha. -Ami hozzáteszem féléve nem voltam.
2010. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem kérdés. A párom a lgfontosabb, örülök minden pillanatnak, eg hülye kirándulás meg kit érdekel? Engem ugyan nem nagyon izgat, felőlem lehet akármilyen középiskolai. Amúgy sem vagyok odáig értük.
2010. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért kérne ilyet? Ez butaság. Ha meg akarom csalni, akkor megcsalom, nehogy már korlátozzon, egyébként is, aki ilyet kér, az nagyon éretlen.
2010. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem megtiltja, csak látom a szemében amikor erről beszélek, hogy nem örülne neki. De mondta hogy ez az én döntésem.

Különben az osztályom olyan mint egy óvoda, állandóan csúfolnak.( tényleg mint az oviban, nagyon gyerekesek). Sok emberrel nem vagyok jóban. ( van aki első végén kérdezte meg hogy hogy hívnak (szerintem ez minősíti...)

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 17. 09:11
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

22:53-as vagyok: Azt hittem jól kijössz az osztályoddal. Ha utáltam volna az osztályomat biztos nem mentem volna el velük, de mivel tök jól éreztem magam megse fordult a fejemben, hogy ne menjek a barátom miatt.

Így viszont nem tudom miért tetted fel a kérdést, hiszen ilyen emberekkel ezek szerint nem is akarsz menni, barátodtól függetlenül.

2010. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem akarok menni, akkor nem megyek. Ha akarok menni és jön a párom a hisztijével, hogy ő ennek nem örül, akkor akár földhöz is verheti a seggét, akkor is elmegyek. Mit képzel ki ő nekem a főnököm?
2010. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!