Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek, ha a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. A párom saját bevallása szerint nagyon szeret, de két dolgot nem tud elfogadni bennem, az egyik az, hogy hosszú a hajam, a másik az, hogy van egy macskám a lakásban. Most válaszút elé állított. Azt mondta, bármennyire is szeret, meg kell tennem neki azt, hogy levágatom a hajam és megválok a cicámtól, ha vele akarok maradni, mert ha nem akarom ezt megtenni, akkor az azt jelenti, hogy nem akarok neki megfelelni, és az elég baj, mert akkor másról se lehet majd engem meggyőzni, és nem hadakozni akar majd a házasságában.

A hajamat sok évig növesztettem, úgy is mondhatnám, hogy ez az ékem, alig vártam, hogy megnőjön, szinte sírva kértem, hogy ne kérjen tőlem ilyen áldozatot. Mondta, hogy nem áldozatot akar kérni tőlem, de ha nem teszem meg, elgondolkozik a folytatáson. A cicám meg szintén tisztán van tartva, őhozzá már nem is engedem a szerencsétlen kis állatot, pedig nagyon szeretne bújni, hízelegni, de nem megy, sehogy se megy a dolog.

Nagyon rosszul érzem magam. Ti mit tennétek? Nekem mindent megér ez a férfi, nagyon szeretem őt, ezért most valahányszor erre gondolok, bőgök. Választanom kell közte és az általam szeretett dolgok közt, és nem tudok.


2011. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Féléve vagyunk együtt, így ismert meg, macskástól, hosszú hajjal. Most jutott eszébe, hogy ha komolyabbat akarunk, akkor azt csak így lehet. Arra gondoltam, hogy nem fogom megtenni (nem is tudnám, képtelen vagyok rá, a szó legszorosabb értelmében), és ha emiatt elmegy, akkor azt fogom mondani neki, hogy menj, te még lehet, hogy meg tudsz bocsátani egyszer a cicám miatt, ha téged elengedlek miatta, de a cicám soha nem fog tudni megbocsátani miattad, ha őt hagynám el.


Kegyetlen, amit művel velem, láthatja, hogy mennyit jelentenek nekem ezek a dolgok.

2011. jan. 2. 23:24
 22/56 anonim ***** válasza:
92%
Megértjük, de akkor is szemét dolog tőle, ne haragudj. Az ilyen mindig is fog parancsolni és még fájdalmasabb lesz:(
2011. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ismerősöm, aki próbára akarta tenni a szolgalelkűségemet, de szerencsére aránylag időben rájöttem, hogy ennyit nem ér meg az egész.
2011. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kéne megbocsátani? Azt,hogy nem engedtél a hisztijének? Erről eszembe jut az a mondás,hogy az se szép,ha egy férfi részeg,de ha egy nő az kiábrándító Nos ugyanez a helyzet itt is, az se szép, ha egy nő hisztis, de ha egy férfi az kiábrándító!
2011. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi ijesztő. Nincs valami agybaja?
2011. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a hosszú hajról és a macskákról van szó, hanem arról, hogy szenvedj a kedvéért.
2011. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Na gyere kislány hajolj közelebb hadd súgjak lényeget.

fél év, és a hajaddal jön. Ezután még mit eszel ki? Gyűrű megvan már? Eszedbe se jusson.

Ha szeret szeressen hosszú, szép hajjal, és macskával. Ha így nem kellesz neki, akkor nem te kellesz neki. Ez van.

Mondhatod neki nyugodtan, hogy "gondolkozz csak el rajta". Vagy te megcsinálod ezt, ha ő hetente 4x mosogat, és ugyanennyiszer főz, megnöveszti a haját mindig megborotválkozik, nem fingik reggel, és mindig simogat mikor kéred, elvisz munkába, otthon szombatonként ágyban reggelivel vár este pedig koktélozni visz. Abszurdum. Különben elgondolkozol a jövőtökön. És akkor lesz egy naagy közös gondolkozás ahol vagy rájön, hogy nincs alapja ilyet kérni, vagy nem jön rá de akármennyire is jó pasi, kár belé a macskasz@r.

2011. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp se engedj neki

neked kell győznöd

látod, itt is mindenki kizárólag neked az igazat

gondolkodj

ésszel dönts

hosszú távra tervezz!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Fél év sem olyan hosszú idő, hogy ne tudnál kilépni.
2011. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
76%
A macskád lehet, hogy tényleg zavarja a további együttlétetekben. Meggondolás kérdése. De a hajaddal kapcsolatban tisztázd, hogy ö mit tenne a kapcsolatotokért ( azon kivül, hogy hajlando megdugni.) No ez az ami nagyon elgondolkoztato. Én nem josolok hosszu távot a kapcsolatotoknak. Össze ne kösd vele az életedet!!!!
2011. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!